Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vapalux Halifax 300X z lat '40
#1
Wiecie Szanowni jaki jest rozmiar szkła do tej lampy??
Oto przykład takiej lampy:

http://www.ebay.pl/itm/Vapalux-300X-Lant...27db920d38


Załączone pliki Miniatury
   
#2
no tak myślałem że zostałem przelicytowany na allegro przez szanownego pana o całą złotówkę za czarną lampkę. Ale nie chciałem windować ceny...
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#3
To ja Ciebie...?
Ale byłem zaskoczony, że tak niska cena się trafiła. Z resztą nie będę narzekał. Wink
#4
noo, raczej ty mnie przelicytowałeś, skoro ty ją teraz masz Smile Ostatnio już drugi raz mi sprzątnąłeś coś z przed nosa. Jeszcze nie zauważyłeś?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#5
A co było pierwsze??
Bo wydawało mi się, że alenszteina przelicytowałem kiedyś. Ale pamięc ludzka ulotna jest i teraz po czasie to co mi się wydaje może nie być tym co faktycznie sie stało Wink
#6
Czarku, mnie nie przelicytowales, ode mnie chciales kupicSmile Co do szkla, mam takiego vapaluxa tez bez szkla. Zastanawiam sie co jest lepsze, sprzedac go czy dokupic do niego szklo...Jutro podam ci wymiary szkla bo teraz lece do pracy za chwilke. Szukam tego szkla od jakiegos czasu ale jak wiesz cisnienia nie mam bo to nie jest my cup of tea, jak mowia anglicy. Moja chyba skonczy tez na allegroSmile
#7
A czy PMX826...? Też go licytowałeś.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości