Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PETROMAX BABY 821
#11
No to POR15 - do tego jest przeznaczony. Dziesiątki ludzi z classicpressurelamps używało tego do naprawiania uszkodzonych zbiorników.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#12
Lampa została zlutowana srebrem. Niestety nie udało się uniknąć efektu pofalowania denka i nie jest to tak ładnie jak bym chciał ale.... najważniejsze że nie cieknie.Przynajmniej na razie.

Mam za to inne pytanie o dyszę i iglicę. Na dyszy wytłoczony jest napis 200 a iglica jest złamana. Nie znam średnicy ani dyszy ani iglicy i zastanawiam się czy w przypadku tej lampy jest sens wymienić je na nowe z oznaczeniami 250 czy zostawić tak jak jest. Nie wiem jaką siatkę użyć do tej lampy?

Zapytam dodatkowo czy czasami ktoś z forumowiczów nie ma na zbyciu jakiegoś klosza, który będzie pasował do tej lampki?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#13
Pierwsze uruchomienie lampy. Brakuje jeszcze szkła, iglica nadal jest złamana, siatka Auera pochodzi z lampki gazowej z Decathlonu.

http://youtu.be/vc34tW23X3Y
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#14
Lampa ze szkłem działa znacznie lepiej, Pasuje od współczesnej 250tki jak ulał. Ze szkłem ma lepszy "cug" - niestety siateczka się rozpadła od wyjmowania a nowa nie uformowała się tak ładnie jak poprzednia ale świeci ładnie. Zdjęcia/ filmik wkrótce...
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości