Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Górny refektor do PMx 829 BW
#1
Poszukuję górnego reflektora w wersji BW do PMx 829.
[Obrazek: petromax_bundeswehr_reflektor.jpg]

Najlepiej z epoki, tzn lata '60.
#2
Kupiłem nowy, ale jeśli ktoś będzie znał namiary na reflektor z lat '60 XXw. to będę wdzięczny za info. Ciągle aktualne.
#3
(23-07-2013, 17:59)CZ@rek napisał(a): Kupiłem nowy, ale jeśli ktoś będzie znał namiary na reflektor z lat '60 XXw. to będę wdzięczny za info. Ciągle aktualne.
Witaj! Wesze w DE ale bez rezultatu Pozostanie w Pelamie kupic nowy.Na marginesie Kolega zdarl z Geniola z 62 roku wierzchnia warstwe i robi z niego zloty blysk!Zrobie zdjecia i wstawie jak go dopadne -Wakacje!
Pozdrawiam Szekla.
#4
(23-07-2013, 18:40)szekla napisał(a): Witaj! Wesze w DE ale bez rezultatu Pozostanie w Pelamie kupic nowy.Na marginesie Kolega zdarl z Geniola z 62 roku wierzchnia warstwe i robi z niego zloty blysk!Zrobie zdjecia i wstawie jak go dopadne -Wakacje!
Pozdrawiam Szekla.

Zrobiłem tak jak piszesz. Kupiłem nowy. Będę go teraz robił na vintage Wink
Chyba tak to się nazywa.
Jak go dostatecznie zmaltretuje (dostanie trochę temperatury, podczas ospalania trochę nafty na nim się wypali, utrwalą się na nim moje odciski i wogóle zostanie trącony rydwanem czasu) to będzie idealnie pasował do mojego Bundesmax'a Smile A jak znajdę reflektor z epoki to z chęcią zanabędę.
#5
(23-07-2013, 18:55)CZ@rek napisał(a):
(23-07-2013, 18:40)szekla napisał(a): Witaj! Wesze w DE ale bez rezultatu Pozostanie w Pelamie kupic nowy.Na marginesie Kolega zdarl z Geniola z 62 roku wierzchnia warstwe i robi z niego zloty blysk!Zrobie zdjecia i wstawie jak go dopadne -Wakacje!
Pozdrawiam Szekla.

Zrobiłem tak jak piszesz. Kupiłem nowy. Będę go teraz robił na vintage Wink
Chyba tak to się nazywa.
Jak go dostatecznie zmaltretuje (dostanie trochę temperatury, podczas ospalania trochę nafty na nim się wypali, utrwalą się na nim moje odciski i wogóle zostanie trącony rydwanem czasu) to będzie idealnie pasował do mojego Bundesmax'a Smile A jak znajdę reflektor z epoki to z chęcią zanabędę.
Witaj CZ@rek!Z tego co sie dowiedzialem od emerytowanego oficera Bundeswehry skladane reflektory gorne wycofano z uzytkowania ze wzgledu na Pekniecia zawiasow podczas uzytkowania -wypadkow!Co za tym idzie orginal ciezko dostac a jezeli juz to cena od 1oo-130 euro! mozna zwatpic prawda?Jeszcze lepiej ostatnio na Ebey poszla lampa Petromax 850 za 1024 euro! ZIelona chyba swiezo lakierowana? wariacja.Odnosnie lampy co kumpel zdarl z niej srebrny mat to nie geniol ale pmx829 jest juz na ukonczeniu Podobno w tym tygodniu odpalamy !Zrobie zdjecia i poprosze Michala zeby wstawil sam tego nie przeskocze
Pozdrawiam Szekla!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości