Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz Pelamu 2014
#1
Pelam rozpoczął kolejną edycję konkursu na najlepsze fotki do kalendarza na rok 2014. Niestety zeszłoroczny zamysł publikacji szeroko pojętych ciśnieniówek został tym razem ograniczony do produktów Pelamowskich (albo do takich które nie mają brandu, ciężko to wywnioskować). Oczywiście poza wieczną chwałą czekają na zwycięzców różne dobra doczesne... Kto wie. Może w tym roku uda nam się zaznaczyć naszą obecność i przepchnąć kilka PetroPRC na łamy tego limitowanego kalendarza Smile

http://www.petromax.de/en/aktion/kalender.html
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Kalendarz całkiem przyjemny.
Jak dla mnie najlepsze to:


Załączone pliki Miniatury
       
#3
No w tym roku zajechało trochę komerchą z kalendarza. Gro fotek to nowe produkty Pelamu. Czajniczki, kociołki i inne pierdy. Ogólnie marzy mi się taki kalendarz w stylu "augemnted reality". Coś w stylu aplikacji "layar" na smartfonach. Patrząc okiem obiektywu statyczne zdjęcie nagle ożywa. Staję się magiczną bramą do chwil wyrwanych z otchłani czasu Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
Jak widze te fotke z Px 2827 na snieznych polach, to mi sie od razu wyobraznia wlacza...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości