Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do sprzedania Aida 1250
#1
Witam , chcę zbyć (sprzedać) lampę Aida 1250. Nie znam się na tym, ale fotki pewnie coś wyjaśnią. Nie wiem też ile jest warta, więc temat do negocjacji. Gdyby co, to służę wyjaśnieniami. Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Normalnie wysyp Aidy ostatnio Smile ... To chyba 250 CP. Prosimy jeszcze o zdjęcie Rapida. Zobaczymy jaki to okres produkcji. Podejrzewam, że to lampa ze stanów magazynowych Holenderskiej Obrony Cywilnej. Są w świetnych stanach technicznych.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
Odnośnie mojej lampki, jedyny numer jaki posiada (ten na dolnej podstawie od dołu) to 0741. Czy coś to znaczy, a jeśli tak to będę wdzięczny za info.
Pozdr.
#4
Dla Petromaxów takie cyfry określiły by produkcję na 1961, 7 tydzień roku, czwartek... Pytanie czy marka AIDA była podobnie regulowana. Poczekamy na posty pozostałych użytkowników. Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
Aida i Petromax to ta sama firma, rok produkcji też chyba pasuje. Ładna lampka Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości