Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sie lampisz
#1
Znany i kochany cykl vlogerski w temacie lampiarstwa stosowanego.

http://www.youtube.com/user/lukaszwagrowski78

Polecam! (bo to kuzwa mojego autorstwa).
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Wink
(21-04-2013, 19:36)Tyrell napisał(a): http://www.youtube.com/user/lukaszwagrowski78
Polecam! (bo to kuzwa mojego autorstwa).

A, to już wiem, kto mi 200A na alledrogo zwinął... Exclamation Wink
#3
bezpardonowym uderzeniem na 5 sekund przed końcem aukcji Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
No mi też snipa o 2,5pln przestrzeliłeś Smile Mógłbyś jakąś sesję chociaż wrzucić do galerii Smile Filmy ładne robisz, to zdjęcia też będą super Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#5
Ok to teraz sie przyznac kto zwinął Optimusa 300 z allegro?
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#6
Hmm.. nawet nie widziałem, że był ostatnio... Aaa.. już kojarzę, nie ja Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#7
(23-04-2013, 23:16)michal napisał(a): Hmm.. nawet nie widziałem, że był ostatnio... Aaa.. już kojarzę, nie ja Smile
Ja też nie. Wolałem się ograniczać, ustawiłem cenę w stanach średnich. I tak ostatnio trochę poszalałem Wink

BTW, jakiś gość sprowadził naręcze Optimusów ze Szwecji, wystawia na aledrogo i ebayu, ale przesadza z ceną -- chyba dealu przy takim nastawieniu nie zrobi...
#8
A to nie ekipa z "Nowego Dworu" naściągała optimusów? Docelowo miejscem sprzedaży tych lamp jest Ebay... na allegro to chyba tylko proforma. Aczkolwiek kiedyś widziałem że jedną sztukę sprzedali Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
Tyrell, kiedy kolejne filmy się pojawią??
Nie wierzę, że lampy Ci się skończyły. Jak by co może chciał byś Tilley'a X246 w jakiejś wersji omówić?? Mogę Ci taką podesłać do sfilmowania i do opowiedzenia o niej Wink
#10
Niestety mam masę pracy ostatnio. Faktycznie 3 lampy czekają w kolejce do ekranizacji no ale czasu na filmowanie ekstremalnie mało. Jak to się mówi cierpliwości lampiarzowi nigdy nie zabraknie a co się odwlecze to nie uciecze Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości