Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żegnaj Nokio
#1
Dziś dzień godzien zaznaczenia na kartach naszego forum. Spadkobierca i właściciel dorobku Greatz GmbH sam przechodzi do historii. Nokia zapisała się złotymi zgłoskami w dorobku technologicznym Europy. Była uwielbianą marką milionów. Stała się symbolem nowoczesności i jakości produkcyjnej. Nie przerwała jednak wyzwań stawianych przez XXI wiek. Dziś zapadła decyzja co do jej losu. Stała się częścią amerykańskiego snu w branży IT. Microsoft przejął w transakcji wartej 7 mld dolarów wszelkie aktywa i prawa patentowe Fińskiej firmy. Oddajemy hołd i żegnamy z honorami producenta niezniszczalnej 3310. Dziękujemy Nokio.

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Do listy bezapelacyjnie najlepszych aparatów dodam jeszcze model 6310.
To był prawdziwy telefon. Wg mnie N się skończyła na tym modelu.
#3
Przez wiele lat bylem pracownikiem orange I tp, Nokia byla dla mnie dobrym narzedziem pracy, to byl wyznacznik nowoczesnosci.
#4
Dodał bym jeszcze do listy wytrzymałość i długodziałającą baterię.
#5
Witajcie. Firma zniknela ale sprzet jest rozsiany po calym swiecie i dziala.Sam mam dwie "cegly" 3510i w ciaglym uzyciu i nie mam zamiaru sie z nimi rozstawac. Mimo wszystko szkoda. Pozdrawiam Szekla.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości