Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primus 1321
#1
Korzystając z zamieszania wynikłego z bratobójczej walki o zardzewiałe Hasagi udało mi się zdobyć dwie Szwedzkie Bałtyckie perły Smile

   

Piękny przykład dbałości o jakość i techniczną perfekcję. Już niedługo na kanale "Co się lampisz" odsłona Primusowej technologii. Sztuki zaklętej w metalu Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
super kumulacja ,,,cos w klimatach Spiromaxa ( fotogen)
Viribus unitis
#3
No to raczej egzemplarze przerobione. Fotogen to po Szwedzku parafina. Primus przez dobrych kilka lat po wojnie produkował spirytusówki ze względu na reglamentacje paliw. Te wyglądają na rządowe "leżaki" magazynowe. Dostosowano je tylko po kilku latach do nowych warunków i dalej magazynowano... No ogólnie jestem ich bardzo ciekaw. W poniedziałek przyjedzie kurier Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
A gdzie je znalazłeś?
#5
Na tablicy.pl było ogłoszenie ... Bardzo sympatyczny pan ze Szczecina je sprzedawał Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#6
No proszę.
To jednak i u nas trafiają się takie perełki.
#7
Nawet nie pytałem skąd to ma Smile .... obiecałem mu tylko ładny film w temacie Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#8
(09-08-2013, 23:16)Tyrell napisał(a): Na tablicy.pl było ogłoszenie ... Bardzo sympatyczny pan ze Szczecina je sprzedawał Smile
Sympatyczny dla ciebie. Przybiłem te lampy we wtorek na portalu tablica.pl.
Potwierdził, a w piątek dostałem maila że sprzedał bez wysyłki w Szczecinie Angry, ale przynajmniej są wśród Nas Smile.
Pozdrawiam.
Ps. Może odsprzedasz/zamienisz jedną?
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#9
Wszystko jest możliwe Smile ... Odsprzedaż nie wchodzi w grę (chyba że równowartość wagi w złocie Smile ), ale wymiana na równie rasowy egzemplarz jak najbardziej. Podejrzewam jednak, że dysze zostały podmienione a lampy palą teraz na nafcie. Jak było widać na fotach są oznaczone jako FOTOGEN .
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości