Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siatki do Px-a 829
#1
Trafiła mi się 829 po rodzinie do przeróbki komercyjnej na spirol. Ojciec zięcia kupił okazyjnie nowego Px 829. Po tygodniu samodzielnej (przegranej)walki z lampą przyszedł do mnie czy bym mu nie pomógł bo on nie może doprowadzić do tego żeby świeciła. Taka oferta to woda na młyn mojego ego Smile . Po paru minutach w moich rękach lampa zajaśniała ale to nie to co powinna dawać fabrycznie. Decyzja-; pełny przegląd i konwersja na spirol. Lampa jest po pełnej rozbiórce. Znalazłem takie błędy produkcyjne które wykluczały jej pełne możliwości świecenia. O kurcze piszę nie na temat.
W związku z tym potrzebuję pilnie nabyć tuzin(12) lub więcej dobrych (sprawdzonych)koszulek do tej lampy.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#2
A co ty znimi bedziesz robil?Smile Najszybciej to w Wescie, ale nie wiem czy sprawdzone bo nie uzywalem. Ja uzywam indyjskie wynalazki a dzis kupilem siateczki do turystycznej lamki gazowej, chce je sprawdzic w moich Px 2827, o efektach poinformuje niebawem.
#3
Ja z vesta mam takie jak w załączniku.
Świecą podobnie jak Butterfly. Czy można uważać to za sprawdzenie? I tak, i nie. Mi odpowiadają.
Chociaż chciał bym dostać w swoje ręce starą, radioaktywną siatkę. Może kiedyś mi się trafi.


Załączone pliki Miniatury
   
#4
A ja polecam http://www.ebay.co.uk/itm/Anchor-mantle-...5657acbf5d - 36 siatek za 70pln z wysyłką. To jest po 2pln za siatkę. Porządne, ładnie świecące siatki Anchora, a wysyłka jest z Japonii a nie z Chin, co gwarantuje szybką dostawę. Nadwyżkę kiedyś i tak się zużyje - to się nie przeterminuje.

CZ@rek - ale takich to szkoda palić Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#5
Przynajmniej jedną trzeba odpalić. Resztę można odkładać do klaseru Wink
#6
(22-06-2013, 22:31)michal napisał(a): A ja polecam http://www.ebay.co.uk/itm/Anchor-mantle-...5657acbf5d - 36 siatek za 70pln z wysyłką.
Wygląda , że te siatki są w cenie bez transportu. Wysyłka w zależności od opcji to + 5 lub 10$ Sad .
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#7
Cenę podałem z transportem - 18$ = 54pln + 5$ wysyłka = 70pln. To jest 2pln za siatkę, według mnie taniej się nie znajdzie.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości