Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorny klosz do geniola 529B 500hk
#1
Ma ktos namiar na gorny klosz do geniola? Gosc od ktorego kupilem ma jeszcze pare sztuk ale w zadnej tego skladanego klosza !To jak gozdzik do butonierki mala rzecz a jak by ucieszyla. Prosze o pomoc !
#2
Doprecyzuj o co chodzi bo Kali nie rozumieć Smile .
Pozdrawiam urlopowo.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#3
(29-06-2013, 18:38)spiromax napisał(a): Doprecyzuj o co chodzi bo Kali nie rozumieć Smile .
Pozdrawiam urlopowo.

mam na mysli ten okragly kapelusz ograniczajacy emitowanie swiatla do gory UFF Teraz Dobrze sie wyslowilem?
#4
Też tego szukam Smile
Więc jak byś namierzył to zapytaj, czy ma jeden więcej.
Jak ja spotkam to pomyślę o Tobie.
#5
(29-06-2013, 20:40)CZ@rek napisał(a): Też tego szukam Smile
Więc jak byś namierzył to zapytaj, czy ma jeden więcej.
Jak ja spotkam to pomyślę o Tobie.
Dziwne ale to towar deficytowy zupe z niego gotowali czy co?Po powrocie uderze z pytaniem w niemieckie Forum bo w Pelamie taka skladana wersja nie wystepuje.Chociaz co szkodzi usmiechnac sie do pani Walther jak cos zwesze pamietam o Tobie i dam znac
Pozdrawiam.
#6
Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?
#7
(30-06-2013, 09:39)piotr napisał(a): Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?

Witaj ! Geniol z bundeswery ma w komplecie skladany gorny klosz niestety w mojej skrzynce go nie bylo ! Nie wiem czy teraz wiesz czego szukam?
Pozdrawiam.
#8
Składany daszek w skrzynce? Pierwsze słyszę żeby takie były w skrzyniach transportowych
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
(01-07-2013, 21:41)szekla napisał(a):
(30-06-2013, 09:39)piotr napisał(a): Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?

Witaj ! Geniol z bundeswery ma w komplecie skladany gorny klosz niestety w mojej skrzynce go nie bylo ! Nie wiem czy teraz wiesz czego szukam?
Pozdrawiam.


Nie było czegoś takiego jak składany daszek do Petromaxów. Bywają takie, ale są to współczesne przeróbki, więc raczej nie do nabycia.
#10
Czy ktos moze zamiescic zdjecie pogladowe o czym mowa? domyslam sie ze chodzi o daszek przykrecany sroba, czy tez o ten duzy talerz nakladany na lampe?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości