Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorny klosz do geniola 529B 500hk
#11
O ten duży nakładany na lampę ale składany z dwóch połówek łączonych na śrubki albo inny patent.
#12
           
składany klosz do Bialladin 305
Viribus unitis
#13
(01-07-2013, 22:13)Tyrell napisał(a): Składany daszek w skrzynce? Pierwsze słyszę żeby takie były w skrzyniach transportowych

Witaj Jezeli masz orginalna skrzynke transportowa bundeswery to po otworzeniu po lewej stronie z tylu jest taki palak i tam byl umiejscowiony ten zlozony daszek. Mieszkam w de i moi kolesie sluzac mieli z tymi lampami do czyniena wiec wiadomosc pewna.
Pozdrawiam.

(02-07-2013, 11:11)nemo napisał(a): składany klosz do Bialladin 305
Czesc! Zapewne cos takiego tylko nie w bialym kolorze.Mysle ze zielony maskujacy chociaz jak wali zarem to wszystko jest jasne jak slonce
Pozdrawiam.

(01-07-2013, 22:33)piotr napisał(a):
(01-07-2013, 21:41)szekla napisał(a):
(30-06-2013, 09:39)piotr napisał(a): Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?

Witaj ! Geniol z bundeswery ma w komplecie skladany gorny klosz niestety w mojej skrzynce go nie bylo ! Nie wiem czy teraz wiesz czego szukam?
Pozdrawiam.


Nie było czegoś takiego jak składany daszek do Petromaxów. Bywają takie, ale są to współczesne przeróbki, więc raczej nie do nabycia.
Witaj !Mowa byla o Geniolu z 1962 roku wersja bundeswery tam byly na wyposazeniu.
Pozdrawiam.
#14
Ale zesmy sie zamotali z tym daszkiem, ja widzialem takie skladane tylko do Bialladina 3XX. Wszystkie lampy mialy daszki biale od spodu zeby odbijac swiatloSmile
#15
Kilka dni temu udało mi się nabyć dzielony klosz do Vapalux'a 300 (inne też np Bialaddin 305) - stan NOS; cena wydaje się bez przegięć, bo 100PLN. Dokładnie taki jaki na zdjęciach prezentuje nemo.
Niestety do Tilley'a nie pasuje wogóle, do Petromax'a/Geniol'a brakuje około 2-3mm. Ale od biedy da się zalożyć.
Za to pasuje idealnie do Vapalux'a 300.

Odbłyśnik malowany, nie emaliowany. Ale to akurat nie dziwi.
Biały z obydwu stron.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości