Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag 55 się odpala :)
#11
Podziwiam opanowanie. Było coś na rozluźnienie przed nagraniem? Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#12
Znowu Piotr masz rację. Masz dużo większe doświadczenie ode mnie i od większości uczestników (dobra, lekkie nadużycie Tongue) tego forum. Czasem robimy głupoty, na pewnych rzeczach się nie znamy. Z punktu widzenia konkurencji to może być problem. Ale jest też druga strona tematu: wiele ludzi poznaje ten temat, fascynuje się nim..

Mam nadzieję, że możemy to jakoś pogodzić Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#13
Bardzo ladnie powiedziane, rzeczywiscie starych szkiel czy innych rzeczy raczej sie nie zastapi, dla tego na codzien w lampie mam szklo stare oryginalne dla mnie cenne choc pekniete a do odpalania uzywam nowego szklaSmile
#14
Jestem zawiedziony strasznie. Sprawdzam maila rano, a tam żaden Szpilberg czy inny Kameron nie napisał jeszcze. Sprawdzam konto i też żadnych znacznych wpływów z Gugiel-Reklam nie widzę. Coś słaby interes z tym kręceniem filmów. Do następnego chyba zatrudnię jakąś pannę w bikini Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#15
I nagrywaj w poziomie Smile ... zmarnowałeś cały, naturalny urok Gdyńskich blokowisk
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#16
Jak dorwę jakąś poziomą lampę to nagram w horizontalu Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#17
To tzw syndrom VV. Szczegóły wytłumaczy profesor Świstak Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#18
nie. Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#19
wszyscy mówimy NIE Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#20
Fajnie, i ta "Ciemna Strona" w tle... jak z winyla to już w ogóle super Tongue
Osobiście nie lubię pompować lampy na wiotkim stoliku, trochę mnie to irytuje... ale to tam takie moje dziwactwo Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości