Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o pomoc - lampa Coleman
#1
Witam Wszystkich Smile
Bardzo zainteresowały mnie ostatnio lampy benzynowe Coleman i chciałbym jedną z nich sobie sprawić , tylko mam mały problem bo w ogóle się na nich nie znam i dlatego proszę Was o rade.
Chciałbym żeby taka lampa dawała dużo światła i nie była ogromnych rozmiarów , dlatego pomyślałem o tych modelach :

Coleman Northstar, benzynowa- cena 750 zl fajna lampa ,wygląda ze daje dużo światła ale znowu ten rozmiar Undecided
Coleman 295 Powerhouse- ceny nie znam i nie bardzo wiem gdzie można kupic.
Colemna 226 cena 449zl -fajna lampa o niewielkich rozmiarach ale czy ona daje dużo światła ??
Może ktoś z was miał do czynienia z tymi modelami i będzie w stanie pomóc w wyborze.
Będę bardzo wdzięczny za każda odpowiedz.

Pozdrawiam
#2
Ja mam Powerhousa 295: .
Northstar świeci najmocniej i ma piezoelektyczny włącznik. W sumie fajna opcja, bo nie trzeba biegać za zapałkami. Gorzej może być z siatkami, bo ten model ma dedykowane. Żadna inna lampa ich nie używa. Myślę, że warto by zrobić sobie stosowny zapas. Coleman 226 to raczej lampa na wyprawę po ogórki do piwnicy. Myślę, że możesz śmiało ją odpuścić Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
Hej Tyrell - można wiedzieć gdzie kupiłeś tego Powerhousa 295 , bo jakoś nigdzie go nie mogę znalezc ??
#4
Na allegro. Sprzedawca handlował gratami z USA i akurat trafiła mu się taka nówka sztuka. Ogólnie na ebayu masz ich pełno. Ze względu na koszta przesyłki najlepiej brać od niemieckich użytkowników portalu. Możesz też kupić na Brytyjskim Amazonie. Przesyłka do polski będzie gratis (sprzęty powyżej 25 funtów). Ściaganie lampy z USA mija się z celem... Pomyśl też o "Bundesmaxie". W Europie zdecydowanie łatwiej będzie ci serwisować lokalne sprzęty. No i nie zapominaj, że to najsilniejsza lampa ciśnieniowa Smile

Northstar na amazonie - http://www.amazon.co.uk/Coleman-Northsta...+northstar

Powerhouse na amazonie - http://www.amazon.co.uk/Coleman-Two-mant...powerhouse
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
No to miałeś farta na tym alegro :-) bo ja przepatrzyłem wiele stron i lipa , są na ebayu Brytyjskim ale problem jest taki że nie chcą wysyłać ich do Polski bo pisałem już kilka meili do sprzedawców Undecided a na niemieckim ebayu też cienko. Wiec bede musiał coś wyłapać na amazonie uk . Jeszcze jedno pytanie mam ,czy to jest ten sam model co ty masz ??
http://www.amazon.co.uk/Coleman-Powerhou...el+lantern
#6
Na pewno będzie taniej niż w Polsce w sklepach ze sprzętem turystycznym. Nic tylko się modlić o dobry kurs złotówki do funta Smile

W sumie nie wiem dlaczego są dwa razy wystawione. Może to kwestia koloru. Moja etykieta pasuje do tego modelu po 78 funcioli
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#7
Tak dokładnie ten za 78 funtów jest identyczny jak twój , tylko on chyba nie wysyła za free do PL ( jak oczywiście w ogóle wysyła )
Dobra kupiłem z Amazona UK Coleman Northstar :-) ale mam jeszcze jedno pytanie , co jaki czas wymienia się te siatki bo nie wiem w ile mam się zaopatrzyć :-)
#8
Siatka (jak jest dobrze osadzona) służy latami. Niestety przy wypalaniu colemanowskie lubią pękać. Trzeba mieć wprawę w ich instalacji. myślę, że przedział 3-5 będzie w sam raz i na długi czas Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
No to już wszystko jasne :-) Wielkie Dzieki Tyrell za wszystkie odpowiedzi.
#10
Jak już będziesz ją miał lampę zrób stosowną sesję zdjęciowa i pochwal się na forum Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości