Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anchor i knotówka stołowa
28-08-2021, 10:08
Anchor i knotówka stołowa
Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.

Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.

Maciek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2021, 20:54
RE: Anchor i knotówka stołowa
(28-08-2021 10:08)Graf von Seidorf napisał(a):  Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.

Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.

myśle ze klosz do Anchora dostaniesz. Do knotówki też.
28-08-2021, 21:05
Wiem. Na allegro są. I w innych sklepach też. Odnośnie Anchora to bardziej zastanawia mnie stan zbiornika.

Maciek
30-08-2021, 22:49
Pozostale czesci OK? Igla, dysza itp...
31-08-2021, 10:05
sprawdzałeś już zbiornik Anchora?
01-09-2021, 09:33
Niestety nawał pracy ostatnio. Może dzisiaj pod wieczór znajdę parę chwil na podłubanie.

Maciek
04-09-2021, 15:47
No i odpowiadam sam sobie. Jest mały ubytek chromu na zbiorniku (niecałe pół na pół cm) i powierzchnia ma rdzawy nalot. Wewnątrz wydaje się być w porządku. Zastanowię się zatem jeszcze nad losem tej lampy Smile

Maciek
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS