Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bledny zakup?-Nie tandeta
#1
Koledzy zamowilem w "pelam "komplet naprawczy do PX hk 500. Okazalo sie ze iglica "wpada w pret zaworowy -za cienka srednica gwintu !Myslalem ze to cos z moja lampa ale dzisia jpoznalem w swojej miejscowosci pasjonata lamp cisnieniowych w pare minut przywiozl mi dysze + iglice i wszystko pasuje jak ulal!Podsumowanie Biedne chinskie dzieci walnely stepel Petromax na KASZANCE.To zadne pieniadze ale boli.MImo wszystko zamowie jeszcze pare rzeczy w Pelamie ale dysze i iglice Nie ! da ktos namiar na pewniaki do 500
Pozdrawiam Szekla
#2
Mieszkasz w DE więc spokojnie możesz na hytta.de zamawiać. Zawsze możesz też do nich zadzwonić - mają bardzo dobrą obsługę techniczną - to pasjonaci.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
(29-05-2013, 19:52)michal napisał(a): Mieszkasz w DE więc spokojnie możesz na hytta.de zamawiać. Zawsze możesz też do nich zadzwonić - mają bardzo dobrą obsługę techniczną - to pasjonaci.
Witaj Michal Napsulem ci troche krwi swoimi amatorskimi pytaniami SORRY.Dzisiaj zlapalem kontakt z pasjonatem lamp cisnienowych on zna lepszego magika z kupa lamp z demobilu bundeswery wiec Was odciaze! Co nie znaczy ze wysiadam to wspaniala lektura dla zaawansowanych i takich osiolkow jak ja!Bywalem jako gosc na Forum DE ale tam suche fakty i malo Interesujace W dobie komputeryzacji kto wraca do epoki kamienia lupanegoMlodzi NIE! Bede mial mozliwosc porownania zaawansowannia obecnej generacji niemcow w ich wynalazek chociaz z tego co czytam wnioskuje ze jak zwykle Polacy zrobia z niczego cos i nikt Nas nie przeskoczy. Nie skreslaj mnie na straty Bede aktywny w czytaniu !
Pozdrawiam Jacek Molke Dzieki
#4
Rośnie rzesza fascynatów Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
(29-05-2013, 20:20)Tyrell napisał(a): Rośnie rzesza fascynatów Smile
Witaj!Lepiej pozniej niz wcale!Swiatla nigdy za wiele !
#6
To tylko wspólna fascynacja utkana w materii czasu i przestrzeni. Atawizm zaklęty w naszych genach. Chłonąc ciepło i światło lamp biesiadujemy razem z naszymi przodkami zgromadzonymi wokół ognia. Dzielimy się opowieścia przemijającego życia Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#7
No i super Smile Zaglądaj jak najczęściej Smile Powodzenia w uruchamianiu lampy Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości