Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vapalux Halifax 1945
#1
Witam,
zarejestrowałem się na forum, ponieważ przy porządkach w garażu znalazłem lampę widoczną na zdjęciach, jej stan oceniam jako bardzo dobry - jak widać nie jest czyszczona. Nie wiem jak użytkuje się taką lampę więc nie jestem w stanie określić czy jest sprawna. Dla osób które znają się i pasjonują takimi przedmiotami będzie to pewnie godny uwagi eksponat.

Jeśli któryś z forumowiczów jest w stanie określić wartość takiego znaleziska będę bardzo wdzięczny. Zapraszam też chętnych do składania ofert. Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

pozdrawiam
Mariusz

           
#2
(22-01-2021, 16:53)snake888 napisał(a): Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

Daję 100 zł.....
#3
Liczylem, ze moze jest troche wiecej warta, ale jesli nie bedzie innych zainteresowanych to mozliwe, ze sie dogadamy.


(22-01-2021, 18:49)Zirkau napisał(a):
(22-01-2021, 16:53)snake888 napisał(a): Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

Daję 100 zł.....
#4
120 PLN
Skype: kogo..
#5
na tyle mnie obecnie stać.... a stan lampy nieznany. Ciut więcej mogę dorzucić
#6
Dam 160 z przesylka, mam ich 16 ale zadnej z data 1945, szklo nie jest od tej lampy ale lampka fajna, liczyles na wiecej, te akurat lampy nie sa drogie ale sa najbardziej niezawodne ze wszystkich sztormowek. W grudniu kupilem dwie na OLX po 100 zl.
Mysle ze jest to uczciwa oferta... Mam do niej pelno czesci i oryginalne szklo tak wiec dla mnie nie ma znaczenia czy jest sprawna. jak dojsdzie do mnie to na pewno bedzie...
#7
A ile ty by chcial za te lampe?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości