Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyjecie czy wszystkich coś zjadło;)
#11
Witamy skromne to nasze grono na tylu zarejstrowanych ale to nic na forum zostają najwytrwalsi.
#12
Cześć, właśnie się zajestrowałem, więc mam nadzieję, że forum będzie żyło Big Grin
#13
Witaj
#14
Trudne czasy idą ludziska szaleją w panice cały papier toaletowy i nie tylko wykupują Wink jaka jest sytuacja na waszym terenie? Wszyscy są mam taką nadzieję czy ktoś ubył bo siedzi na kwarantannie zamknięty?
#15
U mnie póki co spokój. Mniej ludzi na mieście - właściwie prawie wcale ich nie widać. Jelenia Góra i okolice.
Maciek
#16
W Lublinie faktycznie mało ludzi.
W sklepach i na stacjach benzynowych osłony z pleksi oddzielające klienta od sprzedawcy.
A poza tym w sumie normalnie. W sklepach, przynajmniej osiedlowych, asortyment pełny.
Jest tylko jeden problem, z dużo się je i zbyt szybko robi masę Wink
#17
W Sokołowie Podl pierwsze szaleństwa gdzie ludziska masowo walili do sklepów wykupując co się da minął.Było kilka przypadków bijatyk w Tesco i Biedronce o konserwy z interwencja policjiSmile ludziska się ochwacili zakupami i teraz jest spokój.Asortyment jest w normalnych ilościach jak czegoś brakuje z art spożywczych jest uzupełniane na bieżąco jedyne czego brakuje to spirytus który wykupują ludziska jak się tylko pojawi.Większej paniki nie zaobserwowałem poza pustymi ulicami i zmniejszona ilością samochodów ale tylko w weekend.Co do sklepów to pleksy zaczynają się pojawiać w kasach ale jeszcze nie wszędzie,personel sklepów ma rękawiczki gumowe na rekach a przy wejściu stoi płyn do dezynfekcji rąk.
#18
U mnie też się obkupili. Zamrażarki powykupywali nawet. Pleksi wiszą w sklepach i na stacjach,obsługa w rękawiczkach, niektórzy wpuszczają po kilka - kilkanaście osób. Zaopatrzenie jest normalne. Oprócz chleba tostowego - bezskutecznie usiłuję kupić od poniedziałku. Ale nafta jest. Znaczy się rozpałka do grila Smile
Maciek
#19
Hello!
U nas przemysł ciężki dostaje w tyłek - największe fabryki w regionie zostają zamknięte - ale ciężko będzie ruszyć gospodarkę po tym wszystkim...
Skype: kogo..
#20
Mialem zajecie absorbujace moja uwage, teraz dostepny, codziennie wyzywam sie na lampach...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości