Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyjecie czy wszystkich coś zjadło;)
#61
Jak tam ludziska przygotowania do świąt wymarzone prezenty już spakowaneWink czy nadal wszystko w proszku
#62
Ja dzisiaj kupiłem choinkę. Właśnie jest strojona Smile
#63
CZ@rek choinka ubrana czy jeszcze walczysz ubierając ja na raty ?Ja sobie pod choinkę sprezentowałem mechanizm z tarczą z zegara wiszącego Gustav Becker stan do remontu.Wyczyszczenie tego mechanizmu i doprowadzenie go do stanu używalności zajęło mi 3 dni https://allegrolokalnie.pl/oferta/gustav-becker-gpo
Teraz zegar po zmontowaniu przechodzi test miał przycinki ale wszystko już zostało poprawione i wszystko cyka.Braki zawieszki i sprężyny wahadła oraz transporterek zostaną uzupełnione za jakiś czas.


Załączone pliki Miniatury
                       
               
#64
No no. Uratowany kawałek porządnego rzemiosła.
Dobra robota Smile
Maciek
#65
Bardzo ładny mechanizm - dobra robota. Warto było przywrócić mu życie.
Korzystając z okazji:
Zdrowych, spokojnych świąt Koledzy!
Skype: kogo..
#66
Też dokładam się do życzeń, Wesołych i Spokojnych Świąt. Przyznaję się bez bicia że ostatnio rzadko tu zaglądam, chociaż kuchenki czyszczę prawie codziennie. Moja cała kolekcja miała iść na wystawę okresową do jednego z muzeów. Niestety w związku z ogólną sytuacją i tym ze przychorowałem na covid 19, wystawa została odwołana. Może to i lepiej, mam czas by je staranniej przygotowaćSmile. Wśród moich świątecznych życzeń jest to byśmy się w przyszłym roku spotkali i mogli pogadać przy piwku i ognisku. Na koniec dorzucę artykuł o mnie jako kolekcjonerze lamp ciśnieniowych, miało być głównie o lampach i kuchenkach ale facet się rozpisał i wyszło o wszystkim, po za tym wydrukował artykuł bez mojej autoryzacji ale że wyszło nie najgorzej to mu darowałem... Jeszcze raz życzę wszystkim Wesołych Świąt Smile

http://elk.wm.pl/681146,Interesuje-go-hi...losci.html
#67
Celebryta z ciebie Smile
Ja również dokładam się do życzeń.
Maciek
#68
Zdrowych Świąt , obyśmy w przyszłe spotkali się na forum w komplecie ponownie .
#69
To i ja się dołożę

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składam najpiękniejsze życzenia pięknych
i niezapomnianych chwil w gronie rodziny.
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku.
#70
Święta, święta i po świętach, teraz jeszcze kilka dni i Nowy Rok. Korzystając z okazji że siedzę w domu, zdjąłem z półki mojego Radiusa i zalałem naftą, gdzieś jest przytkany, jutro za niego się wezmę...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości