Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchenka spirytusowa DESCA
09-01-2020, 21:34
Kuchenka spirytusowa DESCA
Witajcie ludziska kolejny nowy nabytek do kolekcji zakupiony na OLX. Jak widać jest to typowa kuchenka turystyczna lat 80 produkcji niemieckiej GDR albo jak kto woli NRD. Paliwo to spirytus data produkcji na kartoniku 01.09 1988 produkt nowy nigdy nie używany.

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2020, 00:13
RE: Kuchenka spirytusowa DESCA
Piękny stan.
Muszę odkurzyć swoje spirytusowe zabaweczki. A nie będą to kieliszki Wink
11-01-2020, 00:57
Denaturat dzisiaj zakupiony jutro będzie odpalenie sprzętu.
11-01-2020, 08:20
Tylko nie lej fioletowego, bardzo syfi.
Najlepszy jest biały.
11-01-2020, 17:59
Piękna - szkoda odpalać - ja wszystkie swoje nowe, pozostawiłem w stanie fabrycznym.

12-01-2020, 14:46
Pokusa odpalenia była silniejsza niestety denaturat jest jakiś nie palny.Pierwsza rzecz która zeszła po wlaniu denaturatu to była farba z miseczki do odpalania.Chwile pali a potem gaśnie jak znam życie denaturat nie ma nawet 95% alkoholu dlatego jest taki efekt.Taki chłam dzisiaj robią i nie znalazłem nigdzie bezbarwnego nawet w Brico nie mieli wiec zakupiłem niebieski w monopolowym za 4zł jakoś tanio bo kiedyś Orlenowski kupiłem za 10 zł ale to był 95% alkohol który nie miał problemu z paleniem.
13-01-2020, 23:15
odwiedź sklep z farbami, lakierami i "małą" budowlanką domową - 100% będą mieli spirytus przemysłowy, stosowany często jako rozcieńczalnik. Niebieski denaturat nie mam pojęcia do czego teraz może się nadawać? na pewno nie do palenia...

14-01-2020, 23:59
Pewnie dla smakoszy jest produkowany Smile
16-03-2020, 14:13
(13-01-2020 23:15)KoGo napisał(a):  odwiedź sklep z farbami, lakierami i "małą" budowlanką domową - 100% będą mieli spirytus przemysłowy, stosowany często jako rozcieńczalnik. Niebieski denaturat nie mam pojęcia do czego teraz może się nadawać? na pewno nie do palenia...
Niebieski denaturat w butelkach plastykowych 0,5 l nadal ma 90% natomiast denaturat w pojemnikach 5 l ma tylko 75%, taka jest różnica. Jest bardziej rozcieńczony...
19-03-2020, 00:13
Zaopatrzyłem się w wyrób domowy kolega wyprodukował dostałem w prezencie 0,5 litra.Wiem że troszkę szkoda tego trunku do kuchenki ale jaka frajda kiedy tak ładnie się pali.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS