Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamierzam kupić Coleman'a Dual Fuel
#1
Witam po długiej przerwie Smile
Zamierzam kupić sobie nówkę Coleman'a Dual Fuel Premium czyli lampa benzynowa z dwoma palnikami i czy mógłby się ktoś podzielić wrażeniami z używania tego sprzętu?
Interesuje mnie jak jasno ona świeci w porównaniu do np. Petromax'a czy innej lampy o mocy 500CP?
I czy spaliny z benzyny ekstrakcyjnej nie będą bardziej szkodliwe od tych z nafty gdybym używał wewnątrz?
No i skąd wziąć koszulki na zapas? W razie czego miał by ktoś odsprzedać kilka sztuk?

Pozdrawiam. Smile
#2
Lampa Coleman 295 jest spoko . Ma regulację płomienia , więc można dostosować intensywność światła . W pomieszczeniach bym nie polecał jej stosowania , bo podobnie jak nafta wydziela nieprzyjemny zapach . Koszulki dostępne są na eBay . Osobiście nie mam dużych zapasów siatek , więc nie pomogę . Moc podobna , bo są dwie siatki po 250cp
#3
Uzywam dwoch Colemanow. Niestety opary i spaliny benzyny sa zbyt ciezkie w pomieszczeniu choc lampy swieca doskonale.
#4
Podlacze sie do tematu i pozwole zapytac gdzie taka lampe najeepiej nabyc ????
#5
Witaj . Lampę kupisz na allegro ,olx , ebay . Jak ci się bardzo nie spieszy , to mam na zbyciu .
#6
Kupiłem Colemana 285A i potem siateczki do niego, tylko szkoda że w Polsce nie można ich tanio dostać i trzeba zamawiać z USA.
#7
Siateczki bez problemu można kupić w Anglii, używałem tam Colemana North Star, nawet gdzieś tu są fotki w dziale nasze lampy w akcji, wspaniała lampka ale w pomieszczeniu zamkniętym bym jej nie używał...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości