Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coleman
#1
Prosze o pomoc w dobraniu siatek do Colemana 220H i Colemana 288.
#2
Witaj . Coleman #21 . W linku poniżej wygląd https://www.amazon.com/Coleman-Standard-...B00B110UKM
#3
Dzieki za link ale chodzilo mi o siatki dostepne w kraju i o jakiej mocy mozna zaadoptowac do Colemana.Na przyklad zamontowac dwie typowe siatki o mocy 250.
#4
Siatka o numerze #21 , to 200cp . Myślę , że jak założysz zamiennie dwie po 250cp , będzie działać prawidłowo .

Aczkolwiek , siatki Coleman mają bardziej walcową konstrukcję , w przeciwieństwie do pozostałych bardziej kulistych . Nie paliłem nigdy lamp Coleman na zamiennych siatkach , są dostępne dedykowane . Może wypowie się ktoś bardziej doświadczony w tym temacie .
#5
U mnie też brak doświadczenia, ale przetestowałbym chińskie siatki typu Anchor, Baterfly itp. - nawet do mocy 500cp - te potrafią się wybitnie skurczyć w czasie wypalania, a ich moc można spokojnie podzielić na 2... Zakładam je standardowo do 250-tek i tam się sprawdzają.
Skype: kogo..
#6
Dzieki, wypada mi poeksperymentowac.
#7
Witam, mam podobny problem, więc z chęcią bym się zapoznał z wynikiem eksperymentu bo nie wiem czy zamawiać siatki 250cp.
#8
Przykro mi ale nie mialem czasu .
#9
Mi się podczas wypalania oryginalnej siatki zrobiła dziura w Colemanie 285A, tym co ma dwa palniki i myślę co by tu podpasować, chwilowo palę na dziurawej i nic się nie dzieje ale wolał bym wymienić i myślę jaką by podpasować, dysponuję siatkami jedynie do lampy 500CP więc za dużymi i jedną 300-400CP więc też chyba za duża a jak mam zamawiać to wolał bym wiedzieć jaką zamówić, chyba że zamówię 100CP jak będzie za małą to 150CP i tak dalej aż do znalezienia odpowiedniej, druga siatka całą więc podglądowo będzie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości