Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag 351 L
#11
A co z nim??
#12
Nie wiem.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#13
(25-05-2013, 09:28)michal napisał(a): Nie moja, ale znam kogoś w DE kto robi takie kalkomanie do lamp i szczerze mówiąc, trudno je od oryginału odróżnić Smile

W Polsce też robią kalkomanie nawet na stare motory
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#14
Kto robi?
Masz jakies namiary??

A tak przy okazji, czy aby zrobili kalkomanie potrzebny jest wzór czy już go mają??
I jeśli potrzebny wzór to w jakim formacie - wektor czy mapa bitowa??
#15
Kalkomanie można wydrukować sobie na zwykłej drukarce, potrzeba tylko specjalnego papieru. Wzory napisów do niemieckich lamp krążą po różnych forach, wystarczy pogrzebać. Do niektórych lamp są też gotowe, do kupienia w sklepach lampiarskich.
#16
Dzięki za info. To już jakiś trop Big Grin
#17
Kiedyś naprawiałem plotery ROLAND (czasami naprawiam do dzisiaj znajomym). Na Rolandach PC-50, PC-60 i PC-600 można było drukować tasiemkami woskowymi albo żywicznymi na foliach PCV w pełnym CMYK + biały srebrny i złoty. Wiem że ludzie jakoś przenosili te wydruki na metal i inne powierzchnie. Niestety nie wiem jak... Pewnie zamiast na typowej folii PCV drukowali na jakiejś kalkomanii.. Myślę że prościej było by to zrobić na maszynce do tzw tamponowania,

Od razu informuje że nie mam już dostępu do takich ploterów
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości