Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kuchenka OBRA
#1
Udało mi się zakupić coś takiego na allegro. Mam nadzieję, że z brakami sobie jakoś poradzę. Czy ktoś wie jaki tam jest palnik? Głośny czy cichy?
Zdjęcie z aukcji, bo kuchenka będzie wysłana w poniedziałek.

[Obrazek: ed95189143ed84cf094bc1daa675]
Maciek
#2
Palnik jest trochę cichszy, ale widzę, że co najmniej 2 elementów palnika brakuje - części wewnętrznej i zewnętrznej kształtującej płomień (tego sitka)
Skype: kogo..
#3
Dokladnie tak ale będą pasować części id Primusow, nie wiem dlaczego ale w większości sprzedawanych kuchenek brakuje ich zwykle. Troche pracy i będzie działać. Te duże kuchenki są cichsze id malych.
#4
(24-11-2016, 23:27)bury32 napisał(a): Dokladnie tak ale będą pasować części id Primusow

Domyślam się - stąd pytanie o rodzaj palnika. W ostateczności do wymiany pójdzie w całości. Ale mam nadzieję, że dostane brakujące elementy.
Maciek
#5
Na angielskim Ebayu bez problemu. Czasem na allegro też się trafiają.
#6
A te palniki z hytta/pelamu? Jak z kompatybilnością?
Maciek
#7
myślę,że taniej wyjdzie dokupujac drugą kuchenke tego typu na części zamienne
Viribus unitis
#8
Palniki mają chyba takie same gwinty dla dużych wersji tak samo jak i wymiar wewnętrznej nakładki, jednakże sitka występują w 2 wymiarach (średnicach) duży i średni, a zależy to od typu i rozmiaru kołnierza palnika.
#9
Udało się uruchomić?
#10
No właśnie... dobrze, że mi przypomniałeś. Zapomniałem o tej kuchence. Palnik wyczyszczony w ultradźwiękach (na tyle, na ile mieścił się do myjki), tłoczek pompki do wymiany, podobnie uszczelki pompki i korka wlewu. Zawór zwrotny pompki też do przejrzenia - jeśli jest, bo ciemno tam i nic nie widać Smile
Maciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości