Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newark 2018
#1
Jutro zaczyna się kolejne spotkanie miłośników lamp ciśnieniowych w UK. Czy ktoś po za mną w tym roku się wybiera? Ja w tym roku nie rozbijam namiotu ale za to będę cały dzień w sobotę, oczywiście jak co roku postaram się zrobić jak najwięcej fotek by przybliżyć atmosferę tego spotkania...
#2
No i odbyło się, po raz kolejny mam przyjemność zamieścić fotoreportaż ze spotkania lampiarzy w Newark, oj działo się działo...Czasami mam wrażenie że lampy są tylko pretekstem dla tych ludzi do wspólnego spędzania czasu...Byli jak zwykle ludzie z Niemiec, Belgii, ja jako reprezentant Polski. Było własnoręczne robienie pizzy, obawialiśmy się ze zabraknie ciasta dlatego ze w tym roku przyjechało kilkadziesiąt osób więcej...Była też konkurencja rzucania kuchenką na odległość, nagrodą główną była nowiutka kuchenka gazowa, mimo początkowego prowadzenia (rzucałem jako jeden z pierwszychWink ) w końcówce musiałem obyć się bez nagrody... W tym roku pojechałem z kwasem chlebowym z Wilna i to był mój główny napój chłodzący... Oczywiście jak co roku był namiot spotkań, czyli miejsce gdzie wszyscy spotykają się i toczą rozmowy do późnych godzin nocnych...No dobra a teraz fotki. Jako że w drodze powrotnej zahaczyłem o wielką rekonstrukcję lądowania w Normandii to też kilka fotek dorzucam.


Załączone pliki Miniatury
                       
                   

#3
Super fotki i impreza.
#4
Fotki nie do końca oddają atmosferę spotkania bo to jest naprawdę fajna zabawa. Kolekcjonowanie lamp to jedno a spotkanie ludzi którzy mają takie same hobby to zupełnie inna rzecz, na spotkaniu można było kupić lampy, kuchenki lub po prostu części, obkupiłem się w igły do petromaxów, myślę że nawet przy intensywnym użytkowaniu wystarczy mi na kilka lat, przybyło też parę lampek...
#5
Jak zwykle zazdroszczę Smile Super sprawa - szkoda, że my w Polszy nie mieliśmy na tyle motywacji, żeby pomyśleć o takim spotkaniu Sad
Skype: kogo..
#6
No to pochwal sie co kuples.
#7
Szału nie ma z tymi zakupami, głównie chodziło mi o części, obkupiłem się w uszczelki do kuchenek primusa i igły do petromaxów, dokupiłem kolejnego bialaddina 300 ale też bardziej na części i szkło, kupiłem też najnowszego colemana Northstara ale jego pokażę w dziale zakupów...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości