Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newark 2017
#1
Witam, widze ze znalazlo sie kilka osob zainteresowanych zlotem lampiarzy w Newark w Anglii, chcialem wiec przypomniec ze spotkanie odbywa sie w dniach 9-11 czerwca na polu namiotowym Smeaton Lakes, to jest jakies dwa kilometry od centrum Newark, potrzebny jest namiot, spiwor i oczywiscie lampy, wskazane jest tez wziasc cos do picia, na recepcji trzeba tylko wyjasnic ze przyjechalo sie na zlot milosnikow lamp cisnieniowych a sympatyczne panie pokieruja, NIC NIE PLACIMY NA RECEPCJI. Ja planuje byc w piatek wczesnym popoludniem. Po wiecej informacji zapraszam na priva.
#2
Może w końcu u nas taki zlot zrobimy? Kilku chętnych do wspólnego zapalenia lampy i zrobienia jakiegoś "flakonu" by się pewnie znalazło Wink
Skype: kogo..
#3
Przydałoby się , jednak już parę razy , tylko na planach się zakończyło . Darek rezerwuj fajną miejscówkę przy rzece :-)
#4
Miejscowka będzie, nie ma obawy Smile Piotrek, ty masz dobry namiot? W tamtym roku było troche zimno to dogrzewałem się moim vapaluxem...
#5
Wszystko jest , lampki ogrzeją i dodatkowo mam słoneczko campingaza :-)
#6
Duzo lamp bierzesz? Jas specjalnie przygotowuje dwa Petromaxy 2827, jeden z początku wojny, jeden z końca, chce żeby wszystko było jak w oryginałach, do tego jeszcze kilka innych lampek, za dużo jednak nie będę bral, masz jakiś stolik turystyczny?
#7
Stolik mam , "cukierki zostały w PL " więc tu wezmę tylko angielskie pospolite lampki , szału nie ma .
#8
To weź stolik, ja postaram się tez cos wziasc, żeby chociaż kawe było gdzie wypic Smile
#9
Myślałem , że w UK to przede wszystkim herbatkę piją Big GrinBig Grin . Czy poza kawą i herbatą coś zabrać mocniejszego ?
#10
Pogoda nie rozpieszcza, Piotr zabierz ciepla pidzame, ja już odliczam czas, w piątek o 14 powinienem być na miejscu, jeszcze tylko zalece w Newark do takiego sklepiku gdzie maja roznrgo sprzętu napędzanego nafta, przeważnie lutlampy ale cisnieniowki tez się zdarzają Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości