Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrowienia z nad Warty
#1
   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
A gdzie lampa?? Huh
#3
Przecież to dział bezlampowy Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
No tak, ale lampiarz bez lamy..???
Tak nie uchodzi Wink
#5
Lamy??? To teraz Alpagi mam jeszcze zabierac na rower? Smile

   

Ok jak używacie endomondo na rowerze to przestańcie. Runtastic "mountain bike" jest zdecydowanie ciekawszą aplikacją. Zawiera trasy rowerowe w całej europie. To co Endomondo daje za dodatkową kasę tu jest gratis (pogoda,tętno i inne pierdoły). No i na koniec apka pokażę nam cudną demonstrację treningu w google earth Smile

Pozdro dla wszystkich cyklistów Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#6
(19-05-2013, 19:09)Tyrell napisał(a): Pozdro dla wszystkich cyklistów Smile
Spodziewałem się, że jakiegoś tu zastanę... Wink

Bike Manufaktur -- zacna firma. Smile
#7
Antoninek pozdrawia barwami jesieni Wink

   

Malta. Stary folwark Mielochów. Tutaj rodziła się legenda o czarnej róży Smile

       

No i na koniec tor regatowy.

   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#8
Dziś rowerowe pozdrowienia ze Swarzędza Wink

           
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
(23-10-2013, 15:57)Tyrell napisał(a): Dziś rowerowe pozdrowienia ze Swarzędza Wink
Witaj Tyrell.! Mnie brak lampy nie dziwi ,do Twojego nowoczesnego srodka transportu nie pasuje! Przed ta wyprawa zastanawiales sie nad wyborem kochera. Jaka pocje wybrales??? Do Twojej nowoczesnej maszyny odpowiedni jest wygladem, funkcjonalnoscia i waga -Primus Multifuel Ex. Pozdrawiam
#10
To fotki z mojego fyrtla. Temat dalszego wyjazdu odłożyłem na przyszły rok. Faktycznie jeżeli miał bym wtedy wybrać małą kuchenkę to Primus był by zdecydowanie najciekawszym kandydatem. Na rowerze każdy kilogram jest ważny Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości