Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag No'1
#1
Panowie, dziś na sprzedaż gratka dla kolekcjonerów - Hasag No'1 czyli lampka żarowa na spirytus. Jest to sprzęt z okresu IWW (tak się dowiedziałem), praktycznie w idealnym stanie.

Sytuacja zmusza mnie do pozbycia się skrzyneczki, a mogę tylko dodać, że obecnie bardzo ciężko znaleźć nawet sam palnik do Hasaga No'1, a co dopiero całą lampę. Sam miałem problem znaleźć jakieś fotki lub dokumentację.

O samej lampce:
- pompka pracuje płynnie - zamontowana pompka pompuje spirytus ze zbiornika do palnika na potrzeby rozgrzania parownika,
- przysłonka również płynnie pracuje,
- na palniku liczne sygnatury - opakowanie po siatce również dedykowane do tej lampy, szkiełko sygnowane Jenna Glass,
- lampa nie była przeze mnie czyszczona ani palona - z taką patyną ją jakiś czas temu nabyłem,
- więcej info na maila.

Dla zainteresowanych mam również Hasaga No'2 w ładnym stanie.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg] [Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 1.jpg]
Darmowe galerie na aukcje Allegro

Link do galerii: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/9122205/1
Skype: kogo..
#2
A podasz cenę? Smile
#3
Info na PW
Skype: kogo..
#4
To poproszę Smile
#5
Ja tez poprosze...
#6
To mnie też zaproponuj cenę Big Grin
#7
Lampka ma nowego właściciela...
Temat zamknięty.
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości