Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petromax HK 500 - jestem nowy tutaj
#11
Jak wygląda krok po kroku czyszczenie parownika? Bo się o tym wspomina i chciałbym wiedzieć na przyszłość no i jak wyczyścić helisę Smile
#12
(27-01-2017, 16:01)Kolekcjoner93 napisał(a): Jak wygląda krok po kroku czyszczenie parownika? Bo się o tym wspomina i chciałbym wiedzieć na przyszłość no i jak wyczyścić helisę Smile
Dołączam się, chętnie bym się dowiedział jakich błędów nie popełniać, jeżeli to nie tajemnica.
#13
Błędów się nie popełni Smile
Proponuję aceton, czytaj kąpiel górnej części parownika w acetonie. Dodatkowo część parownika (tą prostą) można oczyścić mechanicznie jednak do helisy się nie dostaniesz więc pozostaje po prostu chemia.
#14
Chemia w sęsie aceton? Czy to za mało i trzeba jeszcze czegoś użyć? Smile
#15
Aceton - to miałem na myśli pisząc chemia.
#16
Dobrze wiedzieć na przyszłość Smile
#17
Tak informacyjnie włóż sobie w parownik mosiężną siateczkę. Wyciągając ją będziesz wiedział jaki jest stan parownika wewnątrz a poza tym zniweluje ci pulsowanie światła lampy. Takie dwa w jednym Wink
#18
Tylko że takowej nie posiadam na obecną chwilę a światło mi nie pulsuje, no może tak delikatnie ale to trzeba sie na prawdę wpatrzeć (wyregulowałem śrubką w mieszalniku) a najbardziej widać pulsowanie przy starcie ale potem już nie widać.
#19
Spiromax miał swego czasu miedzianą, srebrzoną. Polecam, na prawdę robi robotę. Smile
#20
Tylko gdzie takową dostać?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości