Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brenery ceramiczne 350 i 500 cp
#1
Przeglądalem dziś ofertę fogasa:
http://www.fogas.se/shop/1994---laagspridare/
i zauważyłem, że maja 4 typy brenerów ceramicznych..
Oddzielne numery katalogowe dla brenerów 350CP i oddzielne dla 500CP...

Jest szansa, że czymś się różnią (ilość lub średnica dziurek)? Czy błą z ich strony?
#2
Ciężko powiedzieć.
Patrząc na zdjęcie mam nieodparte wrażenie, że jest to ten sam plik w obydwu przypadkach.
Nie mam pomysłu, czemu rozdzielili brennery.
#3
W moich lampach są te same w 350 i 500 - przynajmniej tak mi się wydaje Wink
Skype: kogo..
#4
Zdjęcie to w ogóle mają jedno na wszystkie cztery brenery, więc tym się raczej nie można sugerować.
Miałem w rękach sporo brenerów różnych dużych lamp i bylem przekonany, że wszystkie są identyczne, dopiero dziś przeglądając ofertę fogasa zacząłem się zastanawiać. Pelam ma jeden brener 350/500 CP więc Szwedzi chyba jednak coś pokićkali.
#5
A może Szwedzi dla odmiany mają brennery z różną liczbą dziurek do 350 a z inna do 500?
Taka skandynawska innowacyjność Wink
#6
(27-10-2016, 19:49)CZ@rek napisał(a): A może Szwedzi dla odmiany mają brennery z różną liczbą dziurek do 350 a z inna do 500?
Taka skandynawska innowacyjność Wink

No właśnie się nad tym zastanawiałem albo nas większą średnicą dziurek. Zgłupiałem. Raczej w fogasie burdelu nigdy nie mieli. Napisze im wiadomość, może odpiszą.
#7
Ciekaw jestem ich odpowiedzi. Czy te dwa typy czymś się różnią.
Daj znać jak coś odpiszą.
#8
A jednak lekka różnica jest! Ale tylko w rozstawieniu dziurek, oba brenery można używać zamiennie w większości lamp, szkoda że nie napisali przy których modelach byłyby problemy. Oryginalna odpowiedź fogasa poniżej:

"There are the same amount of holes in them.
They are just placed different.
On 2712 500CP you can follow a straight line of the holes, but on the 2711 300CP you can´t.
On most lamps you can use either one."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości