Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasaga 351L oddam w dobre ręce
#1
Photo 
   
Mam do odstąpienia Hasaga 351L po renowacji. Lampa jest sympatyczna ale szukam w domu miejsca na resztę kolekcji. Padło na niego...

A więc co mam? Zbiornik wypiaskowany i pomalowany proszkowo. W środku wszystkie bebechy są na miejscu. Cała rdza usunięta. Igła i dysza nówka. Chrom na talerzu się trzyma. Brak pokrętła, no i szkła. Cena do negocjacji. Zainteresowanych proszę o kontakt na prv.
#2
Poszedł
#3
Szybka akcja Smile a tak a propos to daszek też piaskowany i lakierowany proszkowo czy emaliowany? Tak z ciekawaosci jaki jest koszt piaskowania zbiornika i proszkowego lakierowania? Pytam bo rozważam taką operację.
#4
Daszek był w oryginale, w emalii. Nic przy nim nie grzebałem. Natomiast koszt piaskowania + malowanie zbiornika coś cirka 70/80 zł. Nie pamiętam dokładnie, bo zeszło od tego czasu już kilka miesięcy. Jest w każdym razie dobry fachowiec na Morasku pod Poznaniem. Wszystkie elementy mosiężne do piaskowania zabezpieczył a potem je odwinął i delikatnie wyszkiełkował. Zbiornik po wyjęciu z wypalania wyszedł bomba! Podobno farba wytrzymuje 180 -200 stopni. Naprawdę warto.

I jeszcze orientacyjnie. Za wypiaskowania skrzynki do petromaxa zapłaciłem u niego 70 zł.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości