Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki PETROMAX 500 sztuk 500CP
#1
Cześć!
Na początek chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów.

Mam na zbyciu 500 sztuk oryginalnych siatek PETROMAX 500 CP, opakowanie różni się od tych współczesnych więc prawdopodobnie jest to produkcja starsza. Później wrzucę zdjęcie. Niestety nie mam czasu na wysyłanie po kilka sztuk więc zakup tylko całości za niższą cenę. Cena 1500 zł (3 zł za sztukę). Odbiór osobisty w trójmieście.
#2
Również witamy na forum i oby to nie był to tylko 1 wpis Smile 500 szt. to strasznie dużo dla jednego i starczy na lata świetlne, jedynie co to możemy zakupić zbiorczo, każdy z nas po 20 - 30 szt. i się podzielić, ale nie gwarantujemy że weźmiemy całe 500 szt., chyba ze któryś z kolegów reflektuje na całość Smile.
#3
Pisalbym sie na zbiorcze zakupy - jakies 70 szt.
#4
Ja bym przygarnął z 50szt. jeśli są to te pakowane w pergamin.
Dlatego też z chęcią zobaczę zdjęcia.
#5
ja też 50 bym wziął Smile
Skype: kogo..
#6
Lubię lampiarskie forum i nie zniknę szybko.

Domyślam się, że jedna osoba wszystkiego nie weźmie i też liczyłem na zakup zbiorczy. Nie ukrywam, że wolałbym sprzedać tutaj taniej za jednym zamachem.


Załączone pliki Miniatury
       
#7
Co raz bardziej te siatki mnie kuszą. Smile
Zombi, te koperty to coś a'la pergamin??
#8
(01-08-2016, 22:24)CZ@rek napisał(a): Co raz bardziej te siatki mnie kuszą. Smile
Zombi, te koperty to coś a'la pergamin??

Dobre pytanie, początkowo myślałem, że to folia ale drze się jak papier. Przypomina śniadaniowy, wygląda jak nawoskowany, bardzo możliwe, że jest to jakiś pergamin.
#9
A Powitac Szanowne Bractwo !
Bardzo chetnie kupie 50 sztuk
Pozdrawiam
#10
No to już trochę nas jest - chętnych na zakup, kto na ochotnika na przewodnika?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości