Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki PETROMAX 500 sztuk 500CP
#41
(08-08-2016, 11:49)apokalipsa_zombie napisał(a):
(08-08-2016, 10:25)spiromax napisał(a): Właśnie wróciłem z urlopu.
Przeczytany temat pachnie, jak dla mnie... przewałem.
Pozdrawiam.
Ps. Nad morzem mamy reprezentantów niech to sprawdzą.

Bardzo proszę o rozwinięcie tematu..
Co dokładnie jest przewałem?
Sugerujesz, że nie mam siatek i próbuje wyłudzić pieniądze? Czy może sugerujesz, że sam je szyłem i wydrukowałem koperty Big Grin? Skoro rzucasz oskarżenie, że jestem oszustem, to przynajmniej dokładnie napisz o co ci chodzi.

Suma za siatki spora dlatego od razu w pierwszym poście wspomniałem, że preferowany odbiór osobisty, żebym właśnie nie musiał czytać tego typu wpisów...

A ja nie dziwie się Spiromaxowi, że ma wątpliwości. Z drugiej strony wiem, że generalnie tego typu rzeczy jak koszulki zdarzają się na wolnym rynku, np. przywiezione z niemieckich/szwedzkich wystawek itp., ale 500 sztuk za 1500zł to ilość raczej niebagatelna. Dodatkowo kolego ApokalipsaZombie nie zamieściłeś żadnej fotki iż takowe faktycznie posiadasz, poza jedną sztuką. Gdybyś wrzucił np. zdjęcie dużej ilości koszulek z aktualną gazetką Lidla myślę, że koledzy którzy inwestują swoje fundusze spaliby spokojniej Smile

W sumie nie moja sprawa, więc tyle z mojej strony i więcej się już nie wtrącam Big Grin
#42
Dla pełmego bezpieczeństwa polecam zakup poprzez serwis allegro , jakiś czas temu nieuczciwy sprzedawca , oszukał mnie i nie wysłał wylicytowanego towaru , po zgłoszeniu sprawy do allegro i na policję dostałem pełny zwrot kosztów z Programu Ochrony Kupujących . Najlepszy byłby odbiór osobisty , może ktoś z zainteresowanych będzie w okolicach 3miasta ?!
#43
(17-08-2016, 06:49)piotr napisał(a):
(08-08-2016, 11:49)apokalipsa_zombie napisał(a):
(08-08-2016, 10:25)spiromax napisał(a): Właśnie wróciłem z urlopu.
Przeczytany temat pachnie, jak dla mnie... przewałem.
Pozdrawiam.
Ps. Nad morzem mamy reprezentantów niech to sprawdzą.

Bardzo proszę o rozwinięcie tematu..
Co dokładnie jest przewałem?
Sugerujesz, że nie mam siatek i próbuje wyłudzić pieniądze? Czy może sugerujesz, że sam je szyłem i wydrukowałem koperty Big Grin? Skoro rzucasz oskarżenie, że jestem oszustem, to przynajmniej dokładnie napisz o co ci chodzi.

Suma za siatki spora dlatego od razu w pierwszym poście wspomniałem, że preferowany odbiór osobisty, żebym właśnie nie musiał czytać tego typu wpisów...

A ja nie dziwie się Spiromaxowi, że ma wątpliwości. Z drugiej strony wiem, że generalnie tego typu rzeczy jak koszulki zdarzają się na wolnym rynku, np. przywiezione z niemieckich/szwedzkich wystawek itp., ale 500 sztuk za 1500zł to ilość raczej niebagatelna. Dodatkowo kolego ApokalipsaZombie nie zamieściłeś żadnej fotki iż takowe faktycznie posiadasz, poza jedną sztuką. Gdybyś wrzucił np. zdjęcie dużej ilości koszulek z aktualną gazetką Lidla myślę, że koledzy którzy inwestują swoje fundusze spaliby spokojniej Smile

W sumie nie moja sprawa, więc tyle z mojej strony i więcej się już nie wtrącam Big Grin

Żaden problem - jak wrócę z pracy to zrobię fotki siatek i wrzucę. Nie jestem kolekcjonerem gazetek lidla, ale jak coś będzie leżało na skrzynkach pocztowych to przechwycę Big Grin Szkoda, że nikt z trójmiasta nie chciał odebrać siatek, bardzo by to ułatwiło i ucięło spekulacje. Dodam, że ja nie mam w zwyczaju posądzać każdego o przewały. Wolę wierzyć w ludzi.
#44
Napisać można wszystko , kwota niemała , a ludzie są różni . Nie dziw się kolegom z forum , że mają wątpliwości . Wystaw siatki na portalu allegro i będzie po sprawie . Każdy zadowolony , u Ciebie kasa a u nas siatki , albo gwarancja zwrotu kosztów .
#45
Poczekajmy do zdjęcia.
Zombi pisał, że zdjęcie się pojawi. Dajmy mu czas.
Każdy z nas ma przynajmniej jedną zapasową siatkę więc bez światła nie zostanie. Wink jeden dzień w tą czy w tamtą - to żadna różnica.
#46
Słuchajcie, ja nikogo nie zmuszam, żeby kupił siatki. Lubię to forum, czytam je od dłuższego czasu i chciałem zaoferować wam siatki po bardzo dobrej cenie. Siatek udało mi się zdobyć spory zapas, i oprócz sprzedaży tutaj będą dostępne na allegro po 4,90 zł / sztuka już wkrótce. Każdy fan allegro może poczekać i kupić zapas tam lub nie kupować wcale - wasz wybór. Raz jeszcze zachęcam to odbioru osobistego w trójmieście. Przypominam, że ja nalegałem na odbiór osobisty już w pierwszym poście i to na waszą prośbę zgodziłem się na wysyłkę, a teraz muszę się tłumaczyć... Nie do końca jest to fair. Pozdrawiam
#47
Są tacy (w tym ja), którzy zdecydowali się zaryzykować. Reszta z jakichś powodów nie chciała, nie mogła albo nie potrzebowała. Każdy sam mógł ocenić ryzyko. W innych okolicznościach może zaklepałbym większą ilość.
Też uważam, że najlepszy byłby odbiór osobisty. Ale jest jak jest i tyle. Myślę, że przynajmniej na razie nie warto wyciągać pochopnych wniosków. Warto czasem mieć trochę zaufania.
Maciek
#48
Też ponoszę ryzyko , wpłacając kasę w ciemno . Jest jeszcze przesyłka pobraniowa z opcją sprawdzenia przy kurierze . Nikt nie powiedział , że jesteś oszustem . Poprostu prubujemy zabezpieczyć swoje interesy .
#49
fotki


Załączone pliki Miniatury
                   
#50
Fajnie to wygląda Smile Taka ilość siatek w jednym miejscu Smile
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości