Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primus 210 - kuchenka
#1
Mój nabytek na aledrogo.
Całkiem fajna kucheneczka, zaczynam się do niej przekonywać.
Odrobinę odczyszczona. No i odpalona.
W załączeniu zdjęcia. Część z aukcji a kilka moich.


Załączone pliki Miniatury
                       
                   
       
#2
Świetnie wygląda po "remoncie".
Też sobie muszę sprawić coś takiego. Ostatnio był rosyjski (czy raczej radziecki) Rekord za zaporowe 70 PLN i właściciel nie był skłonny do większych negocjacji, więc dałem sobie spokój.
Maciek
#3
Mi akurat udało się kupić całkiem przyjemny komplecik.
Mam nawet zapałki Wink
#4
Zapałki zauważyłem Smile
Mam nadzieję, że jutrzejsza giełda przyniesie jakieś łupy.
Maciek
#5
Jaką to ma pojemność zbiornika i jak długo pali?
Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
#6
Jeszcze nie wiem ile pali.
Jutro zaleję do pełna i zmierzę czas palenia. No i przy okazji pojemność. Smile
#7
To sa bardzo fajne kuchenki. Tak z ciekawości bo aukcje przegapilem ile kosztowała?
#8
(25-06-2016, 22:02)Shelton napisał(a): Jaką to ma pojemność zbiornika i jak długo pali?

Do kuchenki wlałem 0,38 litra Pb95. 0,4l by weszło bez problemu. Czy 0,5l tego pewny nie jestem, może.
Czas palenia: 2h40min
#9
To sa najwieksze z najmniejszych, teraz wlasnie taka biore na wakacje do Polski. Malo miejsca zajmuje a dlugo pali Smile A tak przy okazji ktory to rocznik i ile kosztowala ? Takiego design pudelka jeszcze nie widzialem...
#10
Dodatkowe pytanie, czy kuchenki można również używać na PB 95/98? Czy to bezpieczne? Już jakiś czas temu czytałem fajny opis akcji któregoś z naszych kolegów jak kuchenkę na benzynie odpalał to był aprops niezły Thiller Smile czytało się z zapartym tchem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości