Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchenka benzynowa firmy Polsport
#1
Ostatni zakup to polska kuchenka benzynowa Zakładów Sprzętu Sportowego Polsport z roku 1976 stan jak na fotkach. Na razie stan dziewiczy jeszcze nie odpalana


Załączone pliki Miniatury
                       

#2
Szykujesz się do jakiegoś armagedonu?? Wink
#3
A tak od czasu do czasu coś mi wpadnie zawsze się przyda jeśli jakiś armagedon na nasz kochany kraj spadnieWink. Kuchenki są pół ściany czarnoprochowcami obczepione będzie jak znalazł na koniec świata by obskubać sąsiadów z reszty jedzenia i coś ugotowaćSmile
#4
Lza sie w oku kreci.. Moja mlodosc Smile
#5
Nie odpalaj , zostaw dziewicę w spokoju, jeszcze tylko 71 dziewic Ci brakuje i będziesz w raju Big GrinBig GrinBig Grin
#6
Ale palnik wygląda na palony już Smile
Skype: kogo..
#7
Kolego KoGo nie sądzę by była przepalana choć może w fabryce by sprawdzić czy wszystko działa pozostałe elementy jak i środek palnika nie noszą oznak temperatury ani okopcenia.Sądząc po stanie zaworu regulacyjnego płomienia to nie była ruszana bo wszystko stoi na amen nie da się pokręcić.Z informacji kolegi który zbiera kuchenki podobnie jak ja dopiero po podgrzaniu tego zaworu przez płomień podpałki fabryczny smar wytopi się i wszystko zaczyna działać jak potrzeba.Garnuszki aluminiowe stanowiące opakowanie tak samo nie noszą śladu użytkowania.HansDKW raczej spasuję z tymi 71 dziewicamiSmile wolałbym na to konto w zastępstwie polską kuchenkę Prympol http://classiccampstoves.com/threads/kuc...and.29216/
#8
(23-02-2016, 13:43)Paulus601 napisał(a): Kolego KoGo nie sądzę by była przepalana choć może w fabryce by sprawdzić czy wszystko działa pozostałe elementy jak i środek palnika nie noszą oznak temperatury ani okopcenia.Sądząc po stanie zaworu regulacyjnego płomienia to nie była ruszana bo wszystko stoi na amen nie da się pokręcić.Z informacji kolegi który zbiera kuchenki podobnie jak ja dopiero po podgrzaniu tego zaworu przez płomień podpałki fabryczny smar wytopi się i wszystko zaczyna działać jak potrzeba.Garnuszki aluminiowe stanowiące opakowanie tak samo nie noszą śladu użytkowania.HansDKW raczej spasuję z tymi 71 dziewicamiSmile wolałbym na to konto w zastępstwie polską kuchenkę Prympol http://classiccampstoves.com/threads/kuc...and.29216/

Może masz rację - nie przeczę - jak uraziłem przepraszam Smile . Po prostu sugerowałem się moimi nowymi kuchenkami - a kilka ich mam, gdzie niepalone palniki z lat 70 - 80tych wyglądają troszkę inaczej Smile
Skype: kogo..
#9
Panowie nie ma co sie sprzeczac, nalezy przypomniec mlodszym ze Polsport byl w PRL instytucja, produkowal caly sprzet turystyczny I sportowy, w tym spora ilosc kuchenek roznych typow...
#10
(23-02-2016, 16:15)alenstein napisał(a): Panowie nie ma co sie sprzeczac, nalezy przypomniec mlodszym ze Polsport byl w PRL instytucja, produkowal caly sprzet turystyczny I sportowy, w tym spora ilosc kuchenek roznych typow...

A tych kuchenek jest coraz mniej - w szczególności w ładnym stanie technicznym...
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości