Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bundesmax - tabliczka
#11
(01-12-2015, 11:19)CZ@rek napisał(a): A parownik masz prosty czy z helisą?

Z helisą.

Dość ciekawie go odpaliłem za pierwszym razem. Założyłem skarpetkę - chwilę sie obawiłem żeby zapalić rapida (na początku bez szybki), dopiero załapałem że gdzie indziej się ogień przytyka. Siatka zaczęła się ładnie opalać a że dysza parownika lekko przeciekała to lokalnie siatka zaczęła świecić co uznałem że pora otworzyć kranik i wyłączyć rapida. Zaświeciła się od razu, przez chwilkę była aureolka ale po chwili zniknęła. Rapid palił się ok 30 sekund. Dośc szybko...
Okopcenia sprawdzę czy da się potraktować środkiem do mycia szyb kominkowych i potem umyć dokładnie wodą....
#12
Na okopcenia itp. super sprawdza się chemia domowa ogólnego zastosowania. Osobiście używam Megilio w płynie i mleczku - radzi sobie nawet nieźle.
Skype: kogo..
#13
Powiem więcej. Radzi sobie świetnie Smile
#14
Pytanie do szanownych forumowiczów - czy mógłby któryś z Was obmierzyć mi kluczyk do kłódki. Nie trzeba rysunku.
Wystarczy:
Ucho
- śr zew
- śr wewn
- grubość

Rurka
- śr zew
- śr wewn

Wytrych
- długość
- grubość

Długość całkowita kluczyka
#15
wymiary kluczyka w mojej skrzynce , ucho owalne sr wew 11,5mm sr zew18,5mm gr 2,5mm dl klucyzka z uchem 34mm bez ucha 20mm sr zew 7mm wew 5mm . wztrych dl 8mm szer 2mm
#16
Dzięki wielkie!!!
#17
Mój Bundesmax także nie ma tabliczki, ma tylko otwory na nity, ale nie ma żadnych śladów po nitach, ani po jakichkolwiek narzędziach. Jeden otwór jest okrągły, drugi bardziej owalny. Numeru na spodzie zbiornika też żadnego nie mogę znaleźć. Twój BX ma jakiś numer pod spodem?


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości