Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pertomax hk500 PRC
#1
Photo 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem nowym użytkownikiem szacownego forum i chciałbym zaprezentować okazyjnie kupioną HK500 made in PRC.
Ów lampa na początek przysporzyła mi troszkę nerwów, które udało się rozwiązać dzięki postom użytkownika Nowy.
Spotkał mnie ten sam problem samo-wykręcającego się zaworku pompki i pulsującego światła.
Problemy rozwiązane błyskawicznie dzięki forum i wpisom doświadczonych użytkowników za co serdecznie dziękuję.

W załączniku foto lampy. Jeszcze nie skumałem jak dodawać zdjęcia.

Zabawa lampą twa od piątku i zdążyłem wyczaić, że na nafcie świetlnej ciężko chodzi i rapid szaleje. Natomiast na rozpałce do grilla z Castoramy śmiga wyśmienicie. Po oznaczeniu składu rozpałki (WE 265-150-3) okazało się, że to nic innego jak nafta kosmetyczna.
Tę samą znalazłem za 6,99 za litr w Kauflandzie.(od razu zrobiłem zapas 10 litrów).

To tyle na razie. Dziękuję za waszą wiedzę i doświadczenie.
Nadmienię, że Petromax chińczyk zwiedzi kilka krajów południa na moim miesiącu miodowym. Planuję także zakup kuchenki petromax.
Fotorelację zdam po powrocie.

Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Gratuluję udanej naprawy i witam serdecznie na forum. Każde nowe zdjęcie oraz post wzbogacają naszą małą, ale prężną społeczność o nowe treści i doświadczenia. Zachęcam do regularnych odwiedzin i współudziału w tworzeniu tych wyjątkowych stronic. Przy okazji pozwolę sobie złożyć życzenia pomyślności na nowej drodze życia. Oby ciepła i światła nigdy wam w waszej małżeńskiej drodze przez życie nie zabrakło Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości