Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszczelki do Vapaluxa
#11
bury32 - bardzo dziękuję, to dla mnie bardzo ważna informacja. I super link dałeś, bo mają 1,5 mm. Co mi szkodzi napisać do nich czy nie sprzedadzą trochę mniej.

nemo - jest trochę firm, które robią takie uszczelki. Jeden facet chciał mi je nawet wytoczyć, cokolwiek by to miało znaczyć. Ale ja naprawdę teraz muszę dbać o każdą złotówkę. A poza tym to przyjemnie zrobić coś samemu.
Jeżeli mi nie wyjdzie, to trudno, wtedy będę musiał komuś zlecić.

Właśnie przyszła pocztą pasta polerska i tarcze. Dobrą minutę myślałem czy te białe niteczki, które trzymają wszystko w kupie się nie przetrą. Dopiero potem wpadłem na to, że poleruje się inną stroną Smile Nigdy w życiu tego nie robiłem, to i wychodzi ze mnie blondynka.
#12
Jakbyś się dogadał w sprawie Vitonu to ja też z chęcią jakiś kawałek bym wziął. Zawsze to będzie więcej i może będzie się z nimi łatwiej dogadać Smile

A co samemu to samemu , radość jest wtedy ogromna i jaka duma ze się umie, he Smile
#13
bury32 - wezmę Cię pod uwagę Smile
Jakby się nie udało załatwić 1,5, to lepsze 1 mm czy 2 mm?
#14
Hmmm... Moim zdaniem 2 mm na bank.
#15
(06-05-2015, 11:01)bury32 napisał(a): Hmmm... Moim zdaniem 2 mm na bank.

O.K. Bo tak popatrzyłem na tę uszczelkę, którą mam pod parownikiem i ona nie ma nawet 1 mm. Ale jak piszesz, że lepsze to się słucham Smile
#16
Ta którą masz to została już spłaszczona poprzez mocne dokręcenie. Jak zastosujesz cieńszą, 1 mm to może nie spełnić swojego zadania, a 2 mm jest pewniejsze, że uszczelka będzie działać, aczkolwiek najlepsza byłaby 1,5 mm.

To są moje przemyślenia, bo tego w realu jeszcze nie sprawdzałem, ale kierując się logiką i zdrowym rozsądkiem to 2 mm będzie OK!. Tu nie ma aż takich ważnych tolerancji lub pasowań, że te 0,5 mm wpłynie na cokolwiek.
#17
Mam następującą ofertę i chyba z niej skorzystam. Pasek szerokości 3 cm i długości 59 cm za 22 zł + koszty przesyłki. Można zamówić wielokrotność więc może ktoś byłby zainteresowany. Dam informację w zakupach.
#18
Jak będzie stosowny temat to ja się dopisuję Smile
#19
Słuchajcie, czy w tych uszczelkach (rysunek w pierwszym poście), to jest jakiś oring? Bo jak spojrzałem na fotkę z ebaya, to tak mi się wydaje.
#20
Nie ma, są tylko takie jak na zdjęciu. Przynajmniej w moim komplecie jaki kupiłem nie było. Pokaz to zdjęcie z ebay-a.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości