Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z lampami
#1
                   
Dzisiaj wróciłem do domu i niespodzianka - czekała na mnie paczka. Spodziewałem się, że dotrze dopiero po długim weekendzie ale już jest.
A w paczce:
Tilley X246B
Tilley X246
Bialaddin 300X
Bialaddin 320
Bialaddin 310
Vapalux M320
Tak więc na razie koniec moich nabytków lampowych. Postanowiłem sobie, że najpierw doprowadzę te lampy do stanu używalności i daję sobie na to dużo czasu.
Fotek nie robiłem na razie więc wstawiam te otrzymane drogą pocztową.
Vapaluxa nie daję, bo już był w poprzednim poście.
#2
Kolego! Pozazdrościć, a gdzie takie cuda nabywa się drogą hurtową Smile

Gratuluję i życzę radości w renowacji.
#3
Pierdyliard lamp do zabawy. Powodzenia w rekultywacji zbioru do poziomu krainy mlekiem i miodem płynącej Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
(01-05-2015, 01:40)Tyrell napisał(a): Pierdyliard lamp do zabawy. Powodzenia w rekultywacji zbioru do poziomu krainy mlekiem i miodem płynącej Smile
to dopiero początek zabawy a nie koniec, w połowie prac odnowieniowych zaczniesz się rozglądać za nastepnymi i tak w kółko Macieju.....
Viribus unitis
#5
Nemo, masz racje. im dalej w las tym wiecej drzew...
#6
No niezupełnie. Ostatnio tak mi się życie ułożyło, że muszę obracać w palcach każdą monetę, zanim zdecyduję się ją wydać. Jeszcze jakiś czas temu być może scenariusz, który przedstawiacie byłby realny. Teraz najpierw chcę doprowadzić do porządku i uruchomić te lampy, które mam. A to, niestety, będzie kosztować. Potrzeba dokupienia części, materiałów, mantle itp.
Zresztą taki był zamysł, żeby czymś się trochę zająć.

bury32 - przy okazji zakupu Tilleya nawiązałem korespondencję z osobą, która miała trochę lamp i nie miała czasu, żeby się nimi zająć. Domówiliśmy cenę i tak to poszło.
#7
Super! Jeszcze raz gratuluję - po odnowieniu będzie naprawdę b. ładna kolekcja.
#8
Żaba też się błota wyrzekała !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości