Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa Benzynowa LB-1
#1
W zalaczniku
DTR do lampy Gorniczej LB-1
-poczatki mojej kolekcji lampek


Załączone pliki
.pdf   Lb-1 instrukcja.pdf (Rozmiar: 1.11 MB / Pobrań: 893)
#2
Ja moge czasami kupic takie lampki angielskie gornicze za ok. 150 zlotych, mnie nie rajcuja a moze jest ktos zainteresowany. jak kupowalem te karbidowke rowerowa to znajoma miala tez i gornicza.
#3
(08-04-2015, 16:10)alenstein napisał(a): Ja moge czasami kupic takie lampki angielskie gornicze za ok. 150 zlotych, mnie nie rajcuja a moze jest ktos zainteresowany. jak kupowalem te karbidowke rowerowa to znajoma miala tez i gornicza.

Za jakimiś ładnymi aladdinami byś się kolego zakręcił Smile Jakimś kompletnym no i tanim Smile [hmm... chyba to nie idzie w parze]
Skype: kogo..
#4
Popieram przedmówcę Smile
#5
Te benzynowe to też nie mój klimat aczkolwiek posiadam dwie działające, ale do lekkiego "remontu" Smile Ładnie wyglądają na półce i są solidne i mają trochę uroku jak się je odpali zimą i "bzdzią" nikłym światłem, więc chcę aby wyglądały jak nówki - jak się da oczywiście.

A na Alddina choruję już od dawna, najlepiej na takiego z ładnym szklanym kloszem, ale zgadzam się, ceny na UK ebaju są czasem horrendalnie wysokie Sad a na aledrogo oprócz jednej stałej dyżurnej dołączyła z kloszem, ale nie takiej szukam.
#6
(08-04-2015, 19:20)bury32 napisał(a): Te benzynowe to też nie mój klimat aczkolwiek posiadam dwie działające, ale do lekkiego "remontu" Smile Ładnie wyglądają na półce i są solidne i mają trochę uroku jak się je odpali zimą i "bzdzią" nikłym światłem, więc chcę aby wyglądały jak nówki - jak się da oczywiście.

A na Alddina choruję już od dawna, najlepiej na takiego z ładnym szklanym kloszem, ale zgadzam się, ceny na UK ebaju są czasem horrendalnie wysokie Sad a na aledrogo oprócz jednej stałej dyżurnej dołączyła z kloszem, ale nie takiej szukam.

Podrzuć linka z tym nowym Wink
Skype: kogo..
#7
Ta już wisi parę miesięcy i chyba jeszcze po wisi Smile

http://allegro.pl/angielska-lampa-naftow...41693.html

a ta jest nowa

http://allegro.pl/lampa-naftowa-mosiezna...53043.html
#8
Fakt, znane pozycje Wink
#9
Obie już jakiś czas wiszą na alledrogo. Przynajmniej tak mi się wydaje...
Skype: kogo..
#10
Ok, mam kilka alladynow na sprzedaz, ale wy nie chcecie... ta z fotek jest za 70 zlotych + przesyla...I troche cierpliwosci bo za dwa tygodnie bede wysylal paczke do Polski, kupilem ja sobie ale to juz jest kolejny Aladin lezacy pod stolem i czekajacy na swoja kolejke, kto chce niech bierze...


Załączone pliki Miniatury
       


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości