Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag 351L regulacja płomienia
#1
Mam takie pytanie.
W mym Hasagu 351L występuje zjawisko płomieni poza siatką.
Lampa świeżo po czyszczeniu, siatka w parowniku jest.

Czy istnieje możliwość regulacji wysokości fajki - może ktoś z was tego próbował.
Czy tylko wymiana dyszy pozostała? A może inny patent?

Czy mógłby ktoś cyknąć foto części 5195 (jest to element podgrzewacza - na foto lewy dolny róg)
Być może ktoś z was posiada takie zbędne cudo?

[Obrazek: attachment.php?aid=2315]
#2
Zobacz jeszcze czy dysza jest dobrze dokręcona. Uszczelnij ją pastą. Miałem kiedyś problem z płomieniem poza siatką przez taki motyw. Zobacz też czy igła ma dobrą wysokość. Może blokuje trochę dyszę i robią się cyrki.

       
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
Iglicy nie ma to jeden problem z glowy,dysze na paste do zebow czy inny patent?
#4
W moim 351L jest igła. Czyżbyś miał jakiś inny podtyp??
#5
Tzn. jest jednakze bez tego dyndzla co w chodzi w dysze-ulamany
#6
Jak tak to co innego. Smile
#7
A za co w ogóle odpowiada ta blaszka której nie posiadam a jej foto wstawił Tyrell
#8
Trzyma materiał (azbest albo coś innego) w podgrzewaczu.
Zakładam, że bez tej części podgrzewacz nie będzie w pełni sprawny.
#9
Po zalaniu grzał aż miło. Nie mam porównania jak jest z więc ciężko stwierdzić.

Reasumując
W podgrzewaczu na jego wewnętrznej części (tam gdzie sa te dziurki) nawinięty jest jakiś tam materiał, który przykryty jest ową blaszką, która tym samym trzyma go i zabezpiecza przed wypadnięciem,tak?
#10
Czy moglibyście zmierzyć orientacyjnie jaka jest odległość dysza - fajka. Zastanawiam się czy nie mam także zbyt cienkiej uszczelki ołowianej pod parownikiem gdyż daszek (#562) nie siada na parowniku - na tym baryłkowatym zgrubieniu znajdującym się przy dyszy. Tak ma być? Jeżeli tak to po co to podtoczenie w daszku?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości