Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag 351L regulacja płomienia
#21
Tak dokladnie chodzi o Liberty
#22
(16-01-2015, 19:55)rastuch napisał(a): Na optimusie 250 i na tych zamawianych wspolnie 500 efekt ten sam

Nemo czy ta ameliniowa uszczelka ma grubosc standardowej olowianej Px czy to cieniutka blaszka?
nie jest taka znow cienka ta podkładka...jak znajde to pomierze.
Viribus unitis
#23
Dzięki koledze nemo, który "doposażył" ma lampę w brakujący element oraz jego wiedzy udało się poprawnie odpalić lampę. Lampa na poniższym zdjęciu chodzi na benzynie. nie spodziweałem sie tego i z bylem przekonany, że jej paliwem jest nafta. Na dyszy przy dokładnym jej sprawdzeniu widać delikatne brzuszki litery "B". Co prawda ze względu na znaczne podniszczenie powierzchni zewnętrznej dyszy jest to mało zauważalne jednakże idzie wychwycić owe krągłości. Druga dysza na której sprawdzałem lampę także ma owe "B" (stąd zmiana dyszy nie przynosiła rezultatu). Ja trochę z duszą na ramieniu odpaliłem ją w ubikacji na płytkach wyposażony w sprzęt p poż. Smile Wyniki całej tej operacji widać poniżej. Dziękuje wszystkim za pomoc.
Nemo
Reasumując
Krągłości są bardzo ważne nie tylko w męskim życiu ale także na dyszach Hasagów. Przed zalaniem medium do zbiornika sprawdźcie czy i wasz sprzęt owych nie posiada. Zaoszczędzi wam to sporo nerwów i .... siatek Angry!!!


Załączone pliki Miniatury
   
#24
Pozdrowienia z Grilowania Smile

[Obrazek: DSC_0813.JPG]

[Obrazek: IMG_1429.JPG]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości