Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emaliowanie zielone daszki itp
#1
Gdzieś na forum był temat o emaliowaniu ale nie mogę go znaleźć. Może warto by go tutaj przenieść?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#2
Dobry temat, wlasnie nazbieralo mi sie kilka daszkow z odpryskami I chce je pomalowac na nowo, pomalowalem amalia moj odblysnik, tylko czy ta emalia ze sklepu nadaje sie do emaliowania daszkow? Chce na probe pomalowac jeden z daszkow i go rozgrzac lutlampa, zeby zobaczyc jaki bedzie efekt...
#3
@divemaster: http://lampycisnieniowe.pl/forum/Thread-...381?page=2
Tu są wszystkie informacje. Na pierwszej stronie są też informacje jakiej stali używać na nowe produkty.

@alenstein: nie sądzę, żeby farba dała radę i ładny efekt w tej temperaturze. Emalię nakłada się proszkowo a później wypala w piecu > 800 stopni.
Może jakieś farby do malowania np. tłumików czy kominków w sprayu - wytrzymują do 600 - 800 stopni.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#4
Taką farbą w spray, czarną do tłumików mam pomalowany daszek od Tillrya i jest ok - poza tym że to matowe/ Emalii to jednak nie zastapi...
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości