Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geniol 150
#11
Termotransfer? Na jakiej podstawie oceniasz? Według mnie równie dobrze może to być sito albo tampon. Z tego sito przy produkcji masowej wychodzi najtaniej, więc obstawiam w tym wypadku zwykły sitodruk.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#12
Jak sitodruk - to masz jeszcze szerszy zakres czasowy Smile Możliwe że to sitodruk.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#13
A wracając do lat produkcji jak to było? Mi coś się kiedyś obiło o uszy, że dopiero w latach '70 ale pewny nie jestem.

Masz jakąś 150 na oku CZ@rku?
Skype: kogo..
#14
(01-12-2014, 21:09)KoGo napisał(a): Masz jakąś 150 na oku CZ@rku?

A no tak. Coś wpadło mi w oko Big Grin
#15
Geniole 150 są bardzo ładne, a w jakim stanie jest lampka? Mam nadzieję, że zakup uda się i będzie cieszyć oko. Jak możesz daj znać w jakiej kasie nabyłeś - jestem bardzo ciekawy.
Skype: kogo..
#16
Na teraz powiem, że jest w stanie dobrym - jak się mosiądz doprowadzi do połysku będzie miodzio. Jest szkło, ale nie wiem jakie - na pewno pasujące Wink
Jak ją dostanę to będę wiedział nieco więcej.
#17
Konicznie wrzuć fotki - jak będziesz zamawiał siatki do 150 pamiętaj o mnie Wink jak nie będziesz miał nic przeciw podepnę się. Ja dziś w ciemno kupiłem 250.
Skype: kogo..
#18
(01-12-2014, 21:54)KoGo napisał(a): [...] Ja dziś w ciemno kupiłem 250.

Pmx'a??
#19
Nie. Jak dostanę podeślę fotki bo sam jestem ciekaw tego wynalazka. Jest identyczna jak Px.
Skype: kogo..
#20
To pogratulować Big Grin
Ja swój 'wynalazek' znam - w końcu rozglądałem się za tym maleństwem bez wiary w sukces, a tu nagle buuum Wink
Fotki załączę oczywiście jak dostanę lampę. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości