Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profil Fb, Yt, i inne.
#1
Hej, czy istnieje jakiś profil lub funpage na fb związany z tym forum lub ogólnie z lampami ciśnieniowymi? Na YouTube jest trochę ciekawych rzeczy ale poza tym nie widziałem nic w żadnych powszechnie znanych mediach społecznościowych czy innych serwisach.
#2
To forum to medium społecznościowe jest. Po co duplikować Smile Trzeba to uzupełniać, aktualizować....
Poza tym, a może się to wydać dziwne i wręcz nielogiczne, ale są osoby co nie mają konta na fb, g+ itd. W sumie ja do takich osób się zaliczam.
#3
(09-10-2014, 11:07)CZ@rek napisał(a): To forum to medium społecznościowe jest. Po co duplikować Smile Trzeba to uzupełniać, aktualizować....
Poza tym, a może się to wydać dziwne i wręcz nielogiczne, ale są osoby co nie mają konta na fb, g+ itd. W sumie ja do takich osób się zaliczam.

Fanpage jako dodatkowa reklama jest dobrym pomysłem.
Sam często korzystam ze stron udostępnianych na portalach społecznościowych przez moich znajomych, którzy mają podobne zainteresowania.
Ale oczywiście niezbędne to nie jest Big Grin
#4
Dokładnie tak jak piszesz. Jako dodatek oraz dla zrzeszonych może się przydać Wink
Ale aby to miało sens to coś się na takim fun page'u musi dziać. A to sprawia, że musi być jakiś aktywista co to pociągnie. Już coś takiego przerabiałem więc wiem, że zapał z czasem słabnie.
#5
Problem jest taki, że będą to czytać dokładnie Ci sami ludzie, którzy i tak czytają forum systematycznie Smile To zwyczajnie nie ma sensu Smile Fanstrony na fb robi się dla społeczności > 1000 ludzików. I to dosyć specyficznych ludzików. Jak ktoś chce się pochwalić znajomym, to zawsze może wrzucić fotkę lampki na swoją oś czasu :]
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#6
Ok ok, pytanie było tylko czy jest a nie dlaczego nie ma. Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości