Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hasag 242 klosz
#1
Exclamation 
Witam wszystkich.Jestem Tutaj nowy więc witam się serdecznie z innymi użytkownikami tegoż forum.Dostałem ostatnimi czasy lampę Hasag no. 242 .Lampa w całkiem ładnym stanie z czerwonym daszkiem Wink)) lecz nie ma klosza i poszukuję takiego.Moje pytanie brzmi ;od jakiego petromaxa bedzie pasował..??? Czy 250 tki ,czy też 500 tki?? Będę ogromnie wdzięczny za podpowiedź ...
#2
Więc zmierzyłem samemu...9cm/11cm
#3
Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
#4
(03-10-2014, 18:34)piotr napisał(a): Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
Mamy klosze o takich wymiarach (oryginalne optimus, stara produkcja) na stanie od 5 lat w dziesiątkach sztuk, więc raczej chyba nie jest to towar aż tak trudno dostępny w Polsce... Big Grin
Pasujących "no name'ów" nie mamy, więc cenowo może być taniej u kolegów z zachodu.
#5
Nie żebym się czepiał, ale jakoś nie mogę znaleźć tych kloszy na Waszej stronie Smile
#6
Witam dziekuję za podpowiedzi .Znalazłem taki klosz od 250 tki petromaxa za 49 pln więc się skuszę ...Ale w moim skromnym zestawie mam jeszcze optimusa 930 (nówka sztuka) lecz gdy leciał do mnie z Anglii to niestety klosz też ;(( się rozleciał...Patrzyłem na ceny i za mniej niż 130 pln nie znalazłem.Czy może ktoś z szanownych użytkowników posiada taki za mniejszą kasę Wink) lub wie gdzie można taki dostać ...dzięki Wam ...
#7
(03-10-2014, 20:42)kerosene-shop.com napisał(a):
(03-10-2014, 18:34)piotr napisał(a): Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
Mamy klosze o takich wymiarach (oryginalne optimus, stara produkcja) na stanie od 5 lat w dziesiątkach sztuk, więc raczej chyba nie jest to towar aż tak trudno dostępny w Polsce... Big Grin
Pasujących "no name'ów" nie mamy, więc cenowo może być taniej u kolegów z zachodu.
Kerosene a po ile macie te klosz do optimusa 250? Bo mam takie w swoich PX 2827 I bardzo mi sie spodobaly, wlasnie te starej produkcjiSmile
#8
piotr ; czy cena będzie konkurencyjna to się okaże ...zadzwonie ,porozmawiam i pewnie zdam relacje ...pozdrawiam i odezwę się niebawem ....
#9
Słuszna uwaga Piotr, na stronie kerosene-shop.com tego nie mamy aktualnie wystawionego, ale na koszary.pl wisi od lat Big Grin

klosz optimus
#10
It is a very nice lamp and not seen so often. You should put it in the gallery when you find time to do so Idea.

Mikolaj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości