Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PETROMAX i GENIOL 150
#11
    moja lampa
#12
Ładne cacuszko Big Grin
#13
siatke zrobiłem z jednej 500 dwie siatki do mojej 150 przepołowiłem ją na pół kostkę zwinąłem na kulce trochę mniejszej od pimpąga zawinąłem jak cukierek i górny nadmiar sciełem nożyczkami zawiązałem cienkim drucikiem około 0.5mm
#14
Drut jako część wiążąca słabo się sprawdza. Pod wpływem temperatury robi się kruchy i pęka. A to jest niewskazane szczególnie przy palącej się lampie.
#15
Te najmniejsze lampki należą do moich ulubionych. Ładnie świeci Smile Rozumiem ze dysza odratowana !
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#16
Mam nowego Geniola 150, nie jestem zachwycony jakością tej lampy, przestałem jej używać.
Stare 150-tki są o wiele lepszej jakości.
#17
(14-11-2014, 09:50)HansDKW napisał(a): Mam nowego Geniola 150, nie jestem zachwycony jakością tej lampy, przestałem jej używać.
Stare 150-tki są o wiele lepszej jakości.

Niestety nie tylko lamp to dotyczy. Sad
#18
Mam 500 nową w mosiądzu - nie da się nie zauważyć różnic ze starą produkcją, ale moja pali bardzo przyjemnie - jedyny minus to czasami wyskakująca uszczelka dolnego zaworu - kwestia sposobu odpalania i temat rozwiązany Smile
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości