Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tanie hajcowanie w biedronce
#1
Od wczoraj promocja w biedronkach , podpałka parafinowa w cenie 0,99zł za 0,5l .
#2
To ja jadę sprawdzić.
Mam nadzieję, że to będzie w każdej. Smile
#3
To chyba ogólnopolskie bo wykupiłem wszyskie z pięciu biedronek w moim mieście .
#4
Jutro ja pójdę, bo dziś już za późno.
#5
Mi się udało kupić tylko 3 buteleczki - wszystko wykupione.
Nie mniej jednak lampa nie zaskoczyła na tym? Pewnie się zatkała ale to muszę jeszcze potwierdzić.
#6
Po kilku eksperymentach z różnymi podpałkami, nigdy już czegoś takiego do lampy nie wleję. Zawsze było gorzej niż na moim standardowym paliwie czyli - Zibro. Albo lampa nie chciała odpalić, albo paliła się słabym żółtym światłem a raz nawet kopciła. Kupiłem pojemnik Zibro 20l i mam święty spokój. Tanio nie zawsze znaczy dobrze.

BR,
Maciek
#7
Ja do podpałek nic nie mam. Zawsze lampa paliła poprawnie. Czy biedronkowa jest jakaś niedorobiona to muszę jeszcze potwierdzić. Może na innej lampie jeszcze ją sprawdzę.
A Zibro i Tosaine to dobre substytuty nafty oświetleniowej. Sprawdziłem obydwa i chyba skłaniam się ku Tosaine.
#8
A mnie wynalazki zawierające olej parafinowy wyleczyły raz na zawsze z zapędów na takie paliwa. Zalałem tym 3 lampy i udało się je nawet odpalić, ale z problemami i zasyfiły mi całe lampy - zaczynając od parownika a kończąc na daszku, z czego z daszków nie udało się całkowicie usunąć przebarwień po paliwie. Pewnie są podpałki i PODPAŁKI, ale nie ma co ryzykować - tylko te sprawdzone albo nafta.
Skype: kogo..
#9
Sprawdziłem jeszcze raz.
Na tym paliwie lampa nie pracuje, troszkę światła da i gaśnie.
Nie mniej jednak ognisko dało się odpalić przy pomocy tej rozpałki.
#10
To przynajmniej się nie zmarnuje Smile Sam kiedyś zrobiłem zapas takiego oleju parafinowego i teraz wypalam go w pochodniach - w nich paliwo sprawdziło się świetnie.
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości