Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bundeswehr Kocher
#11
(26-09-2013, 19:22)CZ@rek napisał(a): O jakie kochery pytasz?
Czegoś takiego jak 'Bundeswehr Kocher' czy inna nazwa (wiadomo o co chodzi) to nie widziałem jeszcze ani razu. Raz tylko widziałem BUND kocher ale znikł przaktycznie od razu.
SZMEL'i z kolei jest sporo - różne typy: 2, 3 oraz 4. Nie wiem jak zakwalifikować jeden wzór, ale stawiam, że jest to SZMEL1.

Chodzi o ten ktory ja kupilem? Moze cena jest zaporowa ? Ale niekore lampy tez tyle kosztuja.
#12
W sumie cena jest wysoka, ale przynajmniej dla mnie jest uzasadniona. Sporo, ale płacę za trwałość i bezproblemowe użytkowanie.

Takiego kochera na aledrogo nie spotkałem przynajmmniej w tym roku.
#13
(26-09-2013, 19:35)CZ@rek napisał(a): W sumie cena jest wysoka, ale przynajmniej dla mnie jest uzasadniona. Sporo, ale płacę za trwałość i bezproblemowe użytkowanie.

Takiego kochera na aledrogo nie spotkałem przynajmmniej w tym roku.

Taka prawda ,dlatego go nabylem mimo ze mam pare roznych.Za m-c jade do pl to dopadne moja Liesme. Dopiero znajac wymiary moge szukac pasujacych czesci.Nigdzie nie moge znalesc informacji o tym lLotewskim produkcie?
#14
A ile dałeś za ten kocher?
#15
(26-09-2013, 19:53)CZ@rek napisał(a): A ile dałeś za ten kocher?

Tylko 200
#16
Uuuu. To jakoś Ci się udało w miarę tanio. Jeśli można tak to ująć.
#17
(26-09-2013, 19:57)CZ@rek napisał(a): Uuuu. To jakoś Ci się udało w miarę tanio. Jeśli można tak to ująć.

Mialem farta postawilem maxymalna 251 poszla za 188+przesylka.Gosc byl zapewne w potrzebie dobra moja.
#18
Dokładnie.
Miałeś po prostu farta kupując taki kocher w takiej cenie. Pogratulować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości