Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynka Petromax 500
#1
Mam propozycję: czy ktoś nie byłby w stanie wykonać skrzynki do Petromaxa -- sklejkowa/drewniana, model klasyczny? Mogłaby być nieco uproszczona w stosunku do tego, co mają na vest.pl.

Sądzę, że parę osób tutaj by na to reflektowało, przesyłać mozna w stylu IKEA -- złożoną na płasko, do montażu, ew. z powierzchnią surową, do wykończenia wedle gustu...

[Obrazek: 7440_1.jpg]
Na vest.pl chcą za taką prawie 200 plnów... Sad

Tu o mniej typowych.

Na kilka sztuk.
Dla chóru lamp...
Z okienkiem...

Zrobiłem wstępne rysunki, tylko bardziej w stylu BW -- bez szufladki na górze, nieco niższa...
#2
Ja będę szedł w tym kierunku:
[Obrazek: tonne_petromax.jpg]

Z taką jednak różnicą, że rura/tuleja będzie aluminiowa.
Cenowo powinienem zamknąć się w okolicach 100, a w wersji de luxe może ze 150 zł.
#3
moze zamowimy w Chinach kilkanascie sztuk jako probka handlowa?
Viribus unitis
#4
(21-05-2013, 12:34)nemo napisał(a): moze zamowimy w Chinach kilkanascie sztuk jako probka handlowa?

Kilkanaście tysięcy Wink
Chinolki się detalem nie zajmują. Inna rzecz, że przy produkcji jednostkowej koszty stałe wywindują cenę dosyć wysoko.
#5
(21-05-2013, 11:25)CZ@rek napisał(a): Z taką jednak różnicą, że rura/tuleja będzie aluminiowa.
Cynkowane rury spiro średnicy 20cm są po 24 PLN/metr. Z metra na dwie lampy plus dekle... Wink

Mnie by jednak chodziło nie tylko o przechowywanie/przewóz, ale i o display. Przednia ścianka z plexi nie jest głupia...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości