Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primus Multifuel Ex
#1
Wprawdzie w Himalaje sie nie wybieram ale do swojej kolekcji dokupilem ten nowoczesny kocher .Ma dzialac na wszelkie paliwa gaz benzyne nafte ma do tego odpowiednie dysze ale o spirytusie w instrukcji ani slowa .Szukam w internecie odpowiedzi na moje pytanie lecz zadnej wzmianki nie znalazlem.Czy jest mozliwe palenie tym paliwem? czy podobnie jak w cisnieniowkach nie tylko dysza ale i inne drobne przerobki bylyby konieczne??
#2
Pokaz fotki tego cudkaSmile
#3
To faktycznie przepali wszystko co wlejesz??
#4
(23-01-2014, 22:40)alenstein napisał(a): Pokaz fotki tego cudkaSmile
Jezeli syn to zrobi to bedzie wczesniej .Przyszla jak wyjechalem.

(23-01-2014, 22:55)CZ@rek napisał(a): To faktycznie przepali wszystko co wlejesz??

Gaz benzyne nafte na 100% Przy gazie czyszczenie odpada ,palac benzyna czy nafta jest konieczne dlatego pomyslalem o spirytusie ale jak widac nikt nie probowal
#5
Czy to aby nie jest jedna z kuchenek w poruszonym kiedyś poście?

http://lampycisnieniowe.pl/forum/Thread-...czy-Primus
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#6
(24-01-2014, 11:05)Tyrell napisał(a): Czy to aby nie jest jedna z kuchenek w poruszonym kiedyś poście?

http://lampycisnieniowe.pl/forum/Thread-...czy-Primus

Tak ta z czerwona butla ,mala lekka ,ale czy pociagnie na spirytusie w tamtym poscie nie bylo niestety!
#7
Witam koledzy
Dopiero teraz mam możliwość wstawienia zdjęć mojego Primusa w całej okazałości.


Załączone pliki Miniatury
       
#8
Uzywałeś go już w 'warunkach bojowych?'?
#9
Bardzo fajny. Palnik równo pracuje? Ten optimusa ma tendencje do pufania Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#10
(16-04-2014, 20:49)CZ@rek napisał(a): Uzywałeś go już w 'warunkach bojowych?'?

Niestety mam czas do niedzieli i kupe spraw firmowych moze w lipcu przetestuje jak czytalem powinien byc okey!

(16-04-2014, 23:38)Tyrell napisał(a): Bardzo fajny. Palnik równo pracuje? Ten optimusa ma tendencje do pufania Smile
Niestety jetem tylko na pare dni w Polsce i brak czasu na test ale w lipcu sprobuje jak dziala. Pufanie to Pikus wazne zeby spoelnial swoja powinnosc!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości